Meyda Atelier İmzalı İncecik Porselenler İle Yeni Yıl Sofralarınıza Heyecan Katın

Seramik sanatçıları Ece Dalman ve Perihan Yazgıç’ın, toprağın yaratım ve dönüştürme gücünden ilham alarak, porselen çamurunu şekillendirip tasarladığı sofra aksesuarlarının hepsi, Meyda Atelier imzasını taşıyor. Kalitesini gösteren incecik ve hafif sofra enstrümanlarının her biri, el emeğiyle hayat buluyor.

Meyda Atelier İmzalı İncecik Porselenler İle Yeni Yıl Sofralarınıza Heyecan Katın

Meyda Atelier, ilhamını zarif, renkli ve stilize sofralardan ve çevresinde yapılan kahkaha dolu sohbetlerden alıyor. Dostlarla beraberken hissedilen samimiyeti ve gösterişsiz sadeliği esas alan Meyda Atelierde renkler, çizgiler ve puantiyeler gövde gösterisi yapıyor. Günlük objelere porselen zerafeti katan ekip, işlevselliğinden ve kullanım kolaylığından ödün vermeden, sürdürülebilir, zamansız tasarımlar yaratmayı hayal ediyor.

Her ikisi de anne olan seramik sanatçıları Ece Dalman ve Perihan Yazgıç, çocuklarının baş harflerini birleştirerek marka ismine karar vermişler. Porselen çamurunu işlemenin ve onu şekillendirmenin bir bebeği büyütmek gibi hassasiyet ve özen gerektirdiğinin altını çizen ekip, marka bünyesindeki tasarımlara da çocuklarına yaklaştıkları özen, sevgi, ilgi ve özveriyle yaklaşıyor.

Meyda Atelier İmzalı İncecik Porselenler İle Yeni Yıl Sofralarınıza Heyecan Katın

Tüm aşamaları el emeği olan sofra aksesuarlarının üretiminde büyük bir titizlikle çalışılıyor. Bu titizliği her aşamada gösteren marka, en kaliteli kemik porselen çamuru ve sağlığa uygun kurşunsuz sırlar kullandığının altını çiziyor. Meyda Atelier imzasını taşıyan ürünlerin her biri kullanıcıları gibi özel ve biricik.