Memo Paris’in İlhamını Kapadokya’da Günbatımından Alan Cappadocia Türkiye’de Sadece Beymen’lerde!

Dünyanın en önemli parfüm evlerinden Memo Paris’in ilhamını Kapadokya’da safran renklerinde bir gün batımından alan yeni kokusu Cappadocia, dünya ile birlikte Türkiye’de sadece Beymen’lerde ve Beymen.com’da satışa sunuldu. Amber ve baharat dokunuşlarının dikkat çektiği Cappadocia’nın üst notalarını safran, sandal ağacı ve mür oluşturuyor. Orta ve alt notalarda ise beyaz yasemin, Türk gülü ve vanilya esansları burnuzuza çarpıyor.

Dünyanın en önemli parfüm evlerinden Memo Paris, Kapadokya’nın büyüsünden ilham alarak tasarladığı yeni kokusu Cappadocia ile muhteşem tarihi ve etkileyici coğrafyası ile dünyayı Kapadokya’ya davet ediyor

Kapadokya’nın görsel şölen sunan Peri Bacaları, tarihin sırlarını saklayan yer altı şehirleri, renk çeşitliliği, tatları ve dokularının izlerini bulabileceğiniz Cappadocia, Memo Paris’in yolculuk temalı Graines Vagabondes koleksiyonunun bir parçası.

Memo Paris parfümörü Gael Montero tarafından yaratılan Cappadocia, Kapadokya’nın toprak ve doğayla kurduğu ilişkiden esinlenen, safran renklerinde bir günbatımının hikayesini anlatıyor. Amber ve baharat dokunuşlarının dikkat çektiği Capapdocia’nın üst notalarını safran, sandal ağacı ve mür oluşturuyor. Orta ve alt notalarda ise beyaz yasemin, Türk gülü ve vanilya esansları burnunuza çarpıyor.

Türkiye’nin büyülü coğrafyasına saygı duruşunda bulunan Memo Paris ve Türkiye’nin lüks moda ve yaşam stili destinasyonu Beymen, Cappadocia parfümünün lansmanını Ulus 29’da keyifli bir davet ile kutladı. Memo Paris parfüm evinin kurucu ortağı John Molloy’un da katılımıyla Cappadocia dünyasına adım adan davetliler, bu büyüleyici kokunun sırlarını yaratıcılarından dinleme şansı elde etti.

Beymen Beauty ‘nin ayrıcalıklı niş parfüm dünyasının üyesi Memo Paris’in etkileyici yeni kokusu Cappadocia, Türkiye’de sadece Beymen.com’da ve Beymen’lerde satışta.