Mekanlara Karakteristik Dokunuşlar Katan Posterler

Yaşam alanlarına farklı bir soluk getirerek mekanları kişiselleştirmeyi sağlayan poster koleksiyonlarıyla YARIS NOTE, yenilikçi ve modern yaklaşımını duvarlara taşıyor. Evlerin tuvalleri olarak adlandırılan duvarları renklendiren ve karakteristik bir dokunuşta bulunan YARIS NOTE, duvarlarda görsel illüzyonlar yaratabileceğiniz seçenekler sunuyor.

Yaşadıkları mekanlarda ufak dokunuşlarla büyük değişimler yaratmak isteyenler için duvarlara yapılacak dokunuşlar, alanda geniş bir etki yaratıyor. Yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirmek için işe duvarlardan başlayanlara minimalist ve modern stilde konuşan birbirinden çok alternatif sunan posterler tasarlayan YARIS NOTE, yeni koleksiyonuyla mekanları kişiselleştirebilmenizi sağlıyor.

Renkleri, çizgileri, desenleri kısacası sanata dair her şeyi az da olsa hayatınıza dahil etmeyi hedefleyen ve modern sanat ve minimalist tasarımlardan ilham alan ekip, posterleri gruplayarak da satışa sunarak kullanıcılara kompozisyon fikirleri de sunuyor.

Bugüne kadar 37 ülkeye satış yapan YARIS NOTE, birçok ülkeye daha açılmayı planlıyor. Önümüzdeki yıllarda duvar dekorasyonu alanında daha çok ilerleyecek olan YARIS NOTE, başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Amerika, Avustralya ve Rusya pazarlarında satışlarına da hız katacak.