Maybelline New York Yeni Global Marka Elçisi: Peggy Gou

Maybelline New York, elektronik müziğin popüler ismi Peggy Gou ile, kendini en iyi şekilde ifade etmeyi ve yaratıcılığı merkezine alan bir iş birliğine imza attı.

Dünyanın 1 numaralı makyaj markası* Maybelline New York, elektronik müzik fenomeni Peggy Gou’yu yeni global marka elçisi olarak duyurdu.

Müzik sektörünün güçlü isimlerinden biri olan DJ ve prodüktör Peggy Gou, 2023 yılında çıkardığı hit şarkısı “(It Goes Like) Nanana” ile ana akım tanınırlığa ulaştı. Hem müziği hem de tarzıyla ilgi gören Gou, Maybelline New York iş birliği ile güzellik dünyasına da giriş yapmış oldu.

Maybelline New York Global Marka Başkanı Trisha Ayyagari “Maybelline New York, Peggy Gou’yu yeni marka elçimiz olarak açıklamaktan büyük heyecan duyuyor.” dedi. “Peggy dünyadaki en popüler DJ ve şarkıları herkesin sürekli dinlediği şarkılar. Onun enerjisi ve bu kadar çeşitli bir kitleyle temas kurma yeteneği, özgünlüğünün ve sanatının gerçek bir kanıtı. Yaratıcılığın ve kendini ifade etmenin öneminin altını çizecek olan bu iş birliğinin etkisini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Peggy Gou bu iş birliğini “Maybelline New York ailesine katılmaktan onur ve heyecan duyuyorum. Maybelline New York bende derin yankı uyandıran bireysellik ve yaratıcılık değerlerini her zaman ön plana koyan bir marka olmuştur” diyerek özetledi. “Maybelline New York ürünleri yüksek performanslı olduğu gibi, yoğun konser programıma dayanacak kadar da dayanıklı. Maybelline New York ile bu yolculuğa çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Maybelline New York marka elçisi olarak Gou, markanın kampanyalarına öncülük edecek ve tüketiciye makyaj yoluyla kendilerini ifade etmeleri konusunda ilham verecek. Bu iş birliği, Peggy’nin, devrim niteliğindeki 16 saat kalıcı** formülüyle bilinen Maybelline New York’un ikonik ürünü SuperStay Matte Ink Likit Ruj serisini tanıtmasıyla başlayacak.

*Euromonitor International Limited’in düzenlediği 2022 yılı renkli kozmetik pazarı araştırma sonuçları esas alınmıştır

**Kişisel değerlendirme, 109 kişi