MAX&CO’DAN SEZONA RENK KATAN GÖZLÜK MODELLERİ

MaxMara’dan sezonun öne çıkan çekici gözlük tasarımları, güçlü renk ve desen alternatifleri ile çabasız bir şıklık vaat ediyor. MAXMARA’nın ruhu okşayan pastel tonlarına ek olarak çarpıcı MAX&CO. görünümleri günlük hayata heyecan verici bir enerji getiriyor.

MaxMara, marka ruhunu yansıtan ikonik gözlük modelleri ile doğal çekiciliğini tüm yalınlığıyla gözler önüne seriyor. Farklı materyaller eşliğinde feminenliğinin altını çizen MaxMara gözlük tasarımları, natürel nüansların ustaklıkla işlenmesi ile farkını ortaya koyuyor. 20’li yıllardan izler barındıran cat-eye silüete, metal detaylarla günümüze uyarlanan yuvarlak mimari tasarım eşlik ediyor.

Retro esintili Max&Co. gözlük modelleri, Hollywood ruhunu yansıtan geniş tasarımları ile güçlü ve zamansız bir şıklık ortaya koyuyor. Belirgin dikdörtgen stiller, çarpıcı renk paleti ve şaşırtıcı desenler eşliğinde 70’li yılların ruhunu çağrıştırıyor. Max&Co.’nun dikkat çekici dizaynı animalier ve kamuflaj gibi farklı görünümlerde karşımıza çıkıyor.

Sezonun en iddialı gözlük tasarımlarından birkaçına göz atmak için galeriye tıklayın.

max-mara-mm_ilde-i_i25ak2_1045-tl