IŞILDAYAN DUDAKLAR İÇİN MAX FACTOR COLOUR ELIXIR HONEY LACQUER

Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer ile ışıl ışıl parlayan göz alıcı dudaklar!

Max Factor’ün, göz alıcı dudaklar için geliştirdiği Colour Elixir Honey Lacquer, yüksek pigmentli renkleri, parlak formülü ve balm yumuşaklığıyla dudaklarınıza ışıltılı bir cazibe katıyor.

Max Factor’ün makyaj uzmanlarından ilham alarak tasarladığı Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer dudaklarda çekici, göz alıcı bir görünüm yaratıyor. İçeriğinde bulunan nemlendirici ve besleyici mineral yağı, parlaklık arttırıcı bileşenler ve yüksek pigmentli renk sayesinde yaz mevsiminin en göz alıcı dudaklarına sahip olmanızı sağlıyor. Colour Elixir Honey Lacquer, bronz tenle mükemmel uyumu yakalayacak Regale Burgundy, büyüleyici kırmızısı Floral Ruby ve natural görünümüyle Honey Nude renk alternatifleriyle birlikte canlı sekiz farklı ton seçeneği sunuyor.

Kusursuz parıltının yanı sıra tüm gün dudaklarınızın nemli kalması için özel olarak geliştirilen formülü dolgun bir dudak görünümü yaratıyor. Çantanızda mutlaka bulundurmak isteyeceğiniz Colour Elixir Honey Lacquer ile dudaklarınızı ağırlaştırmadan göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz.