Makyaj ve Cilt Bakımı Bir Arada

Clinique Even Better Clinical™ Serum Fondöten, düzenli kullanımda daha eşit bir cilt tonu vaadiyle bir fondötenden çok daha fazlası!

Üç farklı serum teknolojisi ile koyu leke görünümünü gözle görünür şekilde azaltan, daha eşit tonlu bir cilt sunan cilt mükemmelleştirici bu fondöten, aydınlık ve dolgun bir görünüme sahip olmanıza da yardımcı olacak. Çok yönlülüğüyle yeni favoriniz haline gelecek bu ürün aynı zamanda 8 hafta gibi kısa bir sürede, makyajsızken bile parlak ve pürüzsüz bir görünüm vadediyor. Fondöteninizin aynı anda cilt bakımı yaptığını hayal edin, işte Even Better Clinical™ Serum Fondöten tam olarak bunu yapıyor. Üstelik SPF 20 güneş koruması da mevcut!

Ciltte gönen değişimler:

24 Saat Sonra:

Cildi %56 oranında daha fazla nemlenir.

12 Haftada:

12 hafta içinde, kullanıcılar cilt kusurlarının görünümününde iyileşmeler gözlemlediler:

%73’ü daha parlak bir cilt görünümü

%61’i daha eşit görünen bir cilt tonu

%89’u kırışıklık ve çizgi görünümününde azalma elde etti.

Ne İşe Yarıyor:

Bu klinik temel, üç serum teknolojisi ile oluşturulmuştur. Bu nedenle her kullanımda cildi gözle görünür şekilde nemlendirmek ve pürüzsüzleştirmek için çalışarak cilt bakım rutinimize destek sağlar.

Koyu Leke ve Eşit Cilt Tonu Teknolojisi: 3 C Vitamini Türevi ve UP302 içerir. C vitamini, koyu lekelerin görünümünü azaltmaya, cilt tonlarındaki eşitsizliği iyileştirmeye ve parlaklığı artırmaya yardımcı olur. 3 C Vitamini Türevi olan Askorbil Glukozit, Magnezyum Askorbil ve Fosfat Tetrahexldesil Askorbat’ın, her biri farklı moleküler ağırlıklara sahiptir. Cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur, yaşlılık belirtileri ve akne izleri de dahil olmak üzere koyu lekelerin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

Nemlendirme ve Nem Bariyeri Destek Teknolojisi: Sodyum Hyaluronat, Kolesterol, Kafein ve E Vitamini içerir. Sodyum Hyaluronat anında nemlendirme sağlayan, kafein ise cildin dolgun ve rahat kalmasına yardımcı olmak için genel nem seviyelerini iyileştirmeye yardımcı bileşenlerdir. Kolesterol ve E Vitamini, sürekli nemlendirme için cildi beslemeye yardımcı olur.

Cilt Pürüzsüzleştirici ve Parlaklık Veren Teknoloji: Salisilik Asit içerir. Salisilik Asit, epidermis hücrelerini yenilenmeye teşvik ederek cildi pürüzsüzleştirir, yeniden yapılandırır ve aydınlatır.

UV Koruması: Formül, cildi zararlı UV’ye maruz kalmaktan ve gelecekteki renk bozulmalarından korumak için geniş spektrumlu SPF 25 içeren bir fiziksel güneş koruyucu karışım içerir.

Ürün Notları: Bu nemlendirici fondöten, ciltte saten mat bir bitiş sunar, orta ila tam kapatıcılık sağlar. Tüy kadar hafif bir dokuya ve 24 saat kalıcılığa sahip olmanın yanı sıra: yağsız, su geçirmez, ter ve neme dayanıklı, çizgilerde birikme yapmayan formüle sahiptir.