M.A.C’den Yeni MACStack Maskara

MAC Stack Maskara, size her gün, yaratmak istediğiniz her görünüme uyum sağlayan maskaradır. Sanat, teknoloji ile birleşti ve ortaya çığır açan bir yenilik geldi: Doğal görünümden dramatik görünümlere kadar bu maskara ile siz hangi kirpik görünümünü isterseniz o kirpik görünümünü ortaya çıkartıyor, yani kontrol sizde!

Teknolojisi ve ambalajıyla çığır açan bir maskara!

• Superstack Mega Brush ve Superstack Micro Brush ile 2 farklı fırça seçeneği sunan M.A.C Stack Maskara; her kirpiğe ulaşmak için kademeli ve çok yönlü fırçası ile her açıyı yakalıyor. “Ayrıntılara gerçekten dikkat etmemi sağlıyorlar” diyen Los Angeles, ABD merkezli Kıdemli Sanatçı Tiffany Johnston, “Micro Brush, uzunluk için mükemmeldir, Mega Brush ise dolgunluğu artırır” diye sözlerine devam ediyor.
• Make up artisti Johnston“24 saat kalıcı formülü gerçekten de diğer rakiplerinin üzerinde bir yarar sağlıyor” diyor.

M• A• C Stack Maskara, kişiselleştirilmiş bir maskara deneyimi sunmak için geldi! Make-up artisti Johnston, “M• A• C Stack Maskara, kişinin kendi tercihine göre hafif ve hacimli bir görünümden dolgun ve cesur kirpiklere kadar istediğiniz uygulamaya izin veriyor, bu da ürünün teknolojisinin çok yönlülüğünü gösteriyor” diyor ve ekliyor:“Bir kat kolay sürülebilirlik ve hafiflik sağlarken, birden fazla kat inanılmaz uzunluk ve hacim sağlıyor. Yani kullanıcı kendisi yeterli diyene kadar kirpiklerine kat uygulayabilir. Bu, kullanıcıya nihai kontrolü veren ve tek bir üründe hayal edilen ve bir maskaradan beklenen tüm kriterleri sunan, mükemmel bir formül.”