M·A·C Hyper Real Fresh Canvas Temizleme Köpüğü İle Tanışın

M·A·C Hyper Real Fresh Canvas Temizleme Köpüğü, farklı ten renklerine uygun olarak, makyaj sanatı bilgisiyle bilimi yüksek performans ürünlerle birleştirilerek, kişiye özgün rutinler oluşturmayı amaçlayan Skin Artistry felsefesiyle tasarlandı.

M·A·C Hyper Real Fresh Canvas Temizleme Köpüğü İle Tanışın

Bu lüks temizleyici, zengin bir krem dokusundan yoğun köpüğe dönüşerek cildi nazikçe temizliyor ve cildin nemini koruyor.

YEPYENİ BİR RUTİN

M·A·C’in cilt bakım ailesine son eklenen temizleme köpüğü, cilt bakım rutinini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Hyper Real Fresh Canvas Temizleme Köpüğü, cildi bakım ve makyaj için mükemmel bir şekilde hazırlamanın yeni ve önemli bir ilk adımı olarak karşımıza çıkıyor. Cildi derinlemesine temizlemek için krem yapıdan köpük yapıya dönüşen cilt temizleyicisi, anında ve zaman içerisinde ciltteki kirleri ve mikro tozları etkili şekilde temizlemeye yardımcı oluyor.

Zengin formülü ile krem yapıdaki temizleyici uygulama esnasında köpüğe dönüşerek cildi kurutmaz, sağlıklı ve aydınlık bir cilt görünümü sunar. Japon Şakayık Özü, Katyonik Hyalüronik Asit ve %20 Gliserin ile güçlendirilmiş formülü sayesinde cildin nem dengesini korur, her zaman bakıma hazır, doğal, elastik ve pürüzsüz bir cilt görünümü sunar.

Fresh Canvas Temizleme Köpüğü, aynı zamanda zengin krem dokusundan yoğun köpüğe dönüşen özel formülüyle dikkat çekiyor. M·A·C Cosmetics Global Eğitim Müdür Yardımcısı Bryan Campbell-Leavitt’e göre, bu formül sadece temizleme değil, aynı zamanda cildi besleyerek özel bir deneyim sunuyor. İçeriğindeki Japon Şakayığı Ekstresi, Kationik Hiyalüronik Asit ve %20 Gliserin, cildi derinlemesine temizlerken nemini koruyor.

Campbell-Leavitt, “Hyper Real Fresh Canvas Temizleme Köpüğü benim mükemmel temizleyicim. Makyaj sanatçısı olarak her zaman yüksek performanslı ancak esnek ve dengeli bir cilt yaratan bir temizleyici ararım.” diyor.

BİLİNÇLİ GÜZELLİK

M.A.C, sürdürülebilirlik ve lüks cilt bakım ritüellerini bir araya getirerek, geleceğin cilt bakımı standartlarını belirlemede öncü olmaktan da gurur duyuyor. Bilinçli güzellik felsefesini benimseyen M.A.C, Fresh Canvas Temizleme Köpüğü, %50 PCR içeren özel bir plastik tüpte sunulurken, paketlemesinde FSC sertifikalı ve geri dönüştürülebilir kartonlar kullanılıyor.