LYKD’den Makyaj Severlere Yenilikçi Çözümler

Yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyan LYKD, makyaj rutinlerine pratiklik ve çeşitlilik katan stick formlu ürünlerini tüketicilerinin beğenesine sundu.

Gratis’in LYKD markası, çok yönlü uygulanabilen stick ürünleri ile makyaj deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Uygun fiyatlarıyla kaliteyi bir araya getiren LYKD’ın stick ürünleri, makyaj severlere kullanım rahatlığı ve uzun süre kalıcılık vaat ediyor.

Makyaj tutkunlarının güzellik rutinlerine pratiklik ve çeşitlilik katan LYKD’ın stick ürünleri arasında; Double Sided Stick, Primer Stick ve Lip & Cheek Stick bulunuyor.

LYKD Double Sided Stick

LYKD Double Sided Stick, iki farklı ürünü tek bir stickte birleştirerek pratiklik sağlıyor. Bir tarafı kontür ve allık, diğer tarafı ise aydınlatıcı olarak tasarlanan Double Sided Stick, ince uçlu tasarımıyla hassas uygulama sağlarken, özel olarak geliştirilmiş formülü ile de gün boyu kalıcı ve mat bir görünüm sunuyor. Her cilt tonuna uygun renk seçenekleri ile doğal ve çarpıcı bir görünüm sağlayan LYKD Double Sided Stick, 189 TL’den satışa sunuluyor.

LYKD Primer Stick

LYKD Primer Stick, kullanımı kolay formu sayesinde gözenekleri doldurarak cildin mat görünmesine ve makyajın gün boyu kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Pürüzsüzleştirici etkisi ve ambalaj tasarımıyla makyajın her anına uyum sağlayan LYKD Primer Stick, 259 TL’den satışa sunuluyor.

LYKD Lip & Cheek Stick

LYKD Lip & Cheek Stick, çok yönlü kullanılabilir formu ile hem dudaklarda hem yanaklarda uygulama rahatlığı sağlıyor. Dudakları renklendirirken aynı zamanda yanaklara canlılık katan LYKD Lip & Cheek Stick, hafif formu ile cildin nemlenmesine de yardımcı oluyor. Farklı renk seçenekleri ile her tarza ve ten rengine uygun seçenekler sunan LYKD Lip & Cheek Stick, 189 TL’den satışa sunuluyor.