Lovely’den İlhamını Çikolatan Alan Yeni Seri: Cozzy Feeling

Lovely ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Lovely’nin yeni Cozzy Feeling Serisi ile tanışmaya hazır olun! Dudaklarınızı besleyen Lovely Cozy Feeling Dudak Parlatıcısı, sizi çikolata rüyasına taşıyan Lovely Cozy Feeling Hot Chocolate Bronzer, dudaklarınıza doğal bir parlaklık kazandıran Lovely Cozy Feeling Honey Dudak Balmı ve kirpiklerinizi belirginleştirerek bakışlarınıza derinlik katan Lovely Cozy Feeling Chai Latte Eyeliner ile güzellik rutininize yeni bir boyut kazandırın.

Lovely Cozy Feeling Hot Chocolate Bronzer

Kakao çekirdeği özüyle buram buram çikolata kokan yüz ve vücut bronzlaştırıcı Lovely Cozy Feeling Hot Chocolate Bronzer, cildinizde mat bir görünüm yaratırken, sizi kokusuyla büyüyleyecek. Cildi beslemeye yardımcı olurken aynı zamanda küçük cilt kusurlarını kapatmaya da destek sağlayan Lovely Cozy Feeling Hot Chocolate Bronzer, her cilt tonuna uyum sağlar.

Lovely Cozy Feeling Chai Latte Eyeliner

Göz makyajınıza sıcak bir dokunuş eklemek ve bakışlarınıza benzersiz bir derinlik kazandırmak için Lovely Cozy Feeling Chai Latte Eyeliner’i keşfedin! Lovely Cozy Feeling Chai Latte Eyeliner, metalik ışıltılı koyu kahverengi rengiyle bakışlarınıza gizem ve çekicilik katarken, kirpiklerinizi ve göz çizginizi belirginleştirmenize yardımcı olur. Ayrıca fırça ucu ve yüksek pigmentli formülü ile fırçanın ucunu yalnızca bir kez boyaya batırarak etkileyici bir görünüm yaratmanın mümkün.

Lovely Cozy Feeling Maskara Pump Up Chocolate

Kirpiklerinizi çikolata kokusuyla şımartmaya hazır mısınız? Gün boyu etkileyici bakışlar elde etmek artık çok daha eğlenceli! Lovely Cozy Feeling Maskara Pump Up Chocolate, baştan çıkarıcı çikolata aroması ile hacimli kirpikleri bir araya getiriyor. Kremsi formülü ve özel tasarlanmış fırçası ile her bir kirpik teline ulaşan maskara, hem dolgun hem de kıvrık kirpik görünümüne yardımcı olur.

Lovely Cozy Feeling Dudak Parlatıcısı

Lovely Cozy Feeling Milky Chocolate Dudak Parlatıcısı, zengin ve büyüleyici çikolata aroması ve yarı transparan dokusuyla dudaklarınıza benzersiz bir görünüm kazandırır. Üç farklı nude ton seçeneği bulunan parlatıcı; shea yağı, tatlı badem yağı ve biberiye yaprağı özü gibi doğal bileşenlerle dudaklarınızı beslemeye yardımcı olur.

Lovely Cozy Feeling Honey Dudak Balmı

Dudaklarınızı Lovely Cozy Feeling Honey Dudak Balmı ile şımartın! Bal özlü dudak balmı, dudaklarınıza doğal parlaklık kazandırırken, shea yağı, hindistan cevizi yağı ve ayçiçek yağı gibi besleyici içerikler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudaklarınıza derinlemesine nemlendirme desteği sağlar.