Love On Friday’den Rengarenk Koleksiyon

Love On Friday, İlkbahar/Yaz 2022 Ethereal Koleksiyonu’nun dinamik ve renkli parçalarıyla göz dolduruyor. Ön plana çıkan parçalarıyla koleksiyon çekimi ise Deren Talu ile gerçekleştirildi.

Love On Friday’in İlkbahar/Yaz 2022 Ethereal Koleksiyonu ilhamını parlak renkler ve rahat tasarımlarla 20 yıl sonra dönüş yapan crop bluz, düşük bel gibi parçaların öne çıktığı milenyum modasından alıyor. Günün her anına eşlik edebilecek koleksiyon, adını Latincede rafine ve cennetsel anlamına gelen “ethereal” kelimesinden alıyor. Yaz şıklığını yansıtan koleksiyonun çekiminde ise Deren Talu yer alıyor. Yaz enerjisini yansıtan koleksiyonda yeşil, mavi, mor ve pembenin göz alıcı tonları ön plana çıkıyor.

100’e yakın parçadan oluşan İlkbahar/Yaz koleksiyonunda ışıltılı crop bluzlar, parlak alt-üst takımlar ve mini elbiseler ön plana çıkıyor. Koleksiyon, Love On Friday kadınının kendine güvenli duruşunu vurgulayan yaz şıklığını sportif parçalarla da birleştiriyor. Yazın canlılığını yansıtan rengarenk spor takımlar, sade ama şık bir görünüm vadediyor. İspanyol paça pantolonlar, uzun etekler ve çapraz crop toplar ise 2000’lerin trendlerini yansıtan Y2K modasına göz kırpıyor.

Love On Friday koleksiyonları dinamik #LOF kızlarına kendini daha güçlü ve daha farklı hissettirmek için tasarlanıyor ve her ay yeni modeller eklenen koleksiyonlarıyla hızla değişen trendlere öncülük ediyor.