LOVE NATURE SERİSİ İLE İÇTEN GELEN GÜZELLİK

Doğayı ve Cildinizi seviyoruz mottosundan yola çıkarak oluşturulan bu seri, paraben ve silikon içermiyor. Doğada çözümlenebilir formülde üretilen bu seride, tüm cilt tiplerine uygun birbirinden eşsiz ürünler mevcut.

Oriflame, yağlı ciltler için özel üretilen serisinin içeriğinde efsanevi Meksika Misket Limonu kullanıyor. Gözenek sıkılaştırıcı ve matlaştırıcı özellikleriyle ünlü Arındırıcı Yüz Yağı  Meksika’nın en güneş alan en kaliteli misket limonlarından elde ediliyor.

Sivilceleri hedef alarak aynı zamanda cildi arındırmayı ve yatıştırmayı vadediyor. Dermatolojik olarak test edilmiş bu ürün ayrıca paraben de içermiyor. Bu grupta Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli, 2’si 1 arada Maske ve Arındırıcı, Arındırıcı Tonik, Canlandırıcı Göz Kremi ve Matlaştırıcı Yüz Losyonu bulunuyor.

ori

Normal cilt tipleri için üretilen, içeriğinde organik Aloe Vera ve Hindistan Cevizi Suyu bulunan  seri ile cildiniz neme doyuyor. İçerdiği neme ek olarak anti- oksidan ve yatıştırıcı özellikleriyle cilt bakımının vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.  Bu grupta Canlandırıcı Temizleme Kremi, 2’si 1 arada Canlandırıcı Maske, Canlandırıcı Tonik, Canlandırıcı Göz Kremi ve Nemlendirici Yüz Kremi mevcut.

or2

Kuru cilt tipleri için üretilen, içeriğinde organik yulaf ve kurt üzümü bulunan diğer alternatifte ise organik yulaf cildinizi beslerken, kurt üzümü cildinizi yatıştırmaya yardımcı oluyor. Antioksidan, vitamin ve amino asitler açısından oldukça zengin olan kurt üzümü ile kuru ciltleri besleme ve yatıştırma konusundaki becerisine ilk elden şahit olun. Bu grupta ise Yatıştırıcı Yüz Maskesi , Micellar Yüz Temizleme Suyu, Canlandırıcı Göz kremi ve Besleyici Yüz kremi bulunuyor.

j