LÖSEV’li Minik Şefler Mutfağa Girdi

LÖSEV’li kahramanlar, Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane mutfağında kurabiye ve cup cake atölyesine katılırken, palyaçolarla birlikte doyasıya eğlendi.

LÖSEV’li Minik Şefler Mutfağa Girdi

19 Ocak’ta karnelerini alan 20 milyon öğrenci için ikinci dönem, 5 Şubat’ta başlayacak. Öğrenciler, iki haftalık tatillerini dinlenerek ve çeşitli etkinliklere katılarak geçirirken, Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane yarıyıl tatilinde çocukları unutmadı. 25 Ocak’ta otelin özel konukları, Lösemili Çocuklar Vakfı’nın (LÖSEV) kahramanlarıydı. 5-10 yaş arası 15 çocuğun katıldığı etkinlikte, kep ve önlüklerini giyen minikler, Four Points by Sheraton İstanbul şefinin yönlendirmesiyle kurabiye ve cup cake yaptılar. 

Minik şefler işbaşındaydı

Four Points by Sheraton İstanbul’un, 25 yıldır binlerce lösemili ve kanserli çocuğun tedavisini üstlenen, moral desteği veren LÖSEV ile birlikte düzenlediği atölyede, 15 çocuk gönüllerince eğlendi.

LÖSEV’li Minik Şefler Mutfağa Girdi

Palyaçonun balon şovuyla şaşıran miniklerin katıldığı yüz boyama etkinliklerinde ise renkli görüntüler ortaya çıktı. LÖSEV, her sene düzenli yaptığı etkinliklerle hem aileler hem de lösemili çocuklar için yeni dostluk ortamları yaratıyor. Tedavisi tamamlanmış çocuklar için sağlıklı gelişimin sadece bedensel tedaviyle olmayacağını bildiği için miniklere, çeşitli etkinliklerle eğlenme imkânı sunmak için çalışıyor.