L’Occitane Efsane Yılbaşı Koleksiyonunu Deneyimlemeye Başlayın

L’Occitane ile güzellik ve parfüm fırsatları sabahın ilk anlarından itibaren başlayacak ve shea, badem içeren lüks cilt bakım ürünlerine müthiş indirimlerle ulaşacaksınız.

L’Occitane Efsane Yılbaşı Koleksiyonunu Deneyimlemeye Başlayın

En lüks, doğal cilt bakımı ürünleri ve dünyanın doğal kaynaklarından sürdürülebilir şekilde elde edilen bileşenler içeren Provence’ın ikonları, raflardan çıkmaya ve kalbinizi fethetmeye şimdiden hazır.

Yeni yıl hediye koleksiyonunu keşfedin

Kasım ayı gibi raflarda olması planlanan yeni yıla özel sınırlı sayıda üretilen yılbaşı koleksiyonunu Black Friday’de deneyimlemeye başlayın…

İster yeni yıla özel üretilen L’Occitane’ın ikonik içeriği Shea fındığının taze meyve notaları ve zeytin ağacı yaprakları ve çiçeklerinin kokusunu  içeren Sparkling Leavesya da Powdered Sheaserilerinden birini alın, isterseniz gül ve şeftali kokularının uyumunu deneyimleyebileceğiniz parfüm serisi Rose Vine Peach serisini arzuluyor olun.

Bu yıl, doğadan ilham alan retro ama çağdaş tasarımları, o zamanın neşesini, özgürlüğünü ve sonsuz olasılık duygusunu hayata geçiren sanatçı Steven Wilson ile çalışan marka, Kasım ayı itibariyla mağazalarda da yerini alacak. 

L’Occitane Efsane Yılbaşı Koleksiyonunu Deneyimlemeye Başlayın

L’Occitane’da beklenen “Büyük Kasım İndirimleri” 

Yılın en önemli günleri fırsatlarıyla bütçenizi korurken L’Occitane güzellik koleksiyonunuzu yükseltebilirsiniz. Daha özel fırsatlar için geceden ekran başına geçmek, sene boyu ihtiyaçlarınızı tasarruflu almış olmanın iç huzurunu yaşatacak. 

L’Occitane’ın güzellik fırsatlarından yararlanın

L’Occitane’ın Kasım ayının son haftası fırsatlarında indirimde olan birçok güzellik ürününe ulaşabileceksiniz. Markanın en sevilenlerinden Shea el kremi, badem duş jeli ve Immortelle koleksiyonundan Divine ve Reset gibi güçlü anti aging serilerinin indirime dahil olacağı bu hafta için bütçenizi şimdiden planlayın.

L’Occitane’da cildiniz için dünyanın en iyi ve doğal özlerini, kalıcı duyusal kokuları, en lüks bitkisel içeriklerle donatılmış kremleri, ev kokularını, erkek-kadın cilt ve saç ürünlerini bulacaksınız.