LIERAC’TAN CİLT SIKILAŞTIRMA VE ENJEKSİYON ESTETİK TEKNİĞİNE DAYANAN İNOVASYON: LİFT INTEGRAL

LIERAC Laboratuvarları tarafından geliştirilen yeni dudak, boyun ve dekolte bölgesi ürünleri ile tanışın! Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe ile güçlü kadınların ışığını yansıtan LIERAC, cilt dinamiğini yenileyen Lift Integral serisinin yeni ürünleri ile dudak, boyun ve dekolte bölgenizi pürüzsüzleştirir, kırışıklıkları giderir ve dolgunlaştırır.

Sıkılaştırma ve hacim verme aksiyonunu bir arada sunan Lierac, Lift Integral serisinin yeni ürünleri ile sarkma meydana gelen bölgelere sıkılığını yeniden kazandırırken anında dolgun bir görünüm sağlıyor. Kırışıklıkları ortadan kaldırıp ışıldayan bir cilt sunan, dudak ve dudak kontürünü dolgunlaştırıp, belirginleştiren dudak balmı ve boyun & dekolte bölgesi için şekillendirici jel krem benzersiz bir bakım sunuyor.

Lift Integral Boyun & Dekolte Bölgesi İçin Sıkılaştırıcı, Yeniden Şekillendirici Jel Krem

Daha dolgun görünen boyun ve dekolte bölgesi için geliştirilen Jel Krem kırışıklık görünümünü gidererek, hacim kaybını önlüyor. Formülünde bulunan Maun ağacı ekstresi sıkılaşma aksiyonu sağlarken, hacim verici mor lale ekstresi ile dekolte bölgenizi pürüzsüzleştiriyor. Hyalu-3 konsantresi ile derinlemesine yaşlanma karşıtı aksiyon sağlarken yeniden yapılandırıcı peptidler ile cilt yapısını güçlendiriyor. Klinik çalışmalar le kanıtlanan etkinliği ile 30 gün sonunda daha pürüzsüz, dolgun görünen boyun & dekolte bölgesi sunuyor ve cilt yapısını güçlendiriyor.

lir

Lift Integral Dudak & Dudak Kontürünü Dolgunlaştıran Dudak Balmı

Lift Integral dudak balmı, cildinize 8 saatlik süre ile besleyici ve dolgunlaştırıcı bir etki sunuyor.

Formülünde bulunan maun ağacı ekstresi ile sıkılaşma, mor lale ekstresi ile hacim verme aksiyonu ve Hyalu-3 konsantresi ile derinlemesine yaşlanma karşıtı aksiyon sağlar. Pro-seramidler ile cilt yapısını kuvvetlendirici ve pürüzsüzleştirici etki sağlar. Klinik çalışmalar ile kanıtlanan etkinliği ile 14 gün sonunda %93 daha pürüzsüz dudaklar, 30 gün sonunda %20 daha hacimli dudaklar ve pürüzsüz bir dudak çevresi sunar.

lip