LIERAC; CİLTTE GÜZELLİK ÜSSÜ

Yaşlanma karşıtı alanda uzman ilk Fransız dermokozmetik markası LIERAC, en güzel gününü en özel kılıyor! Bu büyük günde bulutların üzerinde gezen gelinin ruh halini, sağlıkla ışıldayan cildinden daha iyi ne anlatabilir ki?

30’lu yaşlardan itibaren ciltteki oksijen miktarı düşüşe geçtiği için cilt nemini ve tazeliğini kaybetmeye başlar. Bunun sonuncunda da ciltte nemsizlik problemi, ince çizgiler ve kırışıklıklar meydana gelir. Fransız dermokozmetik markası LIERAC, cildi maksimum seviyede nemlendirmek ve nefes almasını sağlamak için geliştirdiği Hydragenist serisi ile günlük hayatın koşuşturmasında her daim en iyi yardımcınız oluyor.

Lierac, Oksijen içeren serisi Hydragenist ile ciltlerinizi nefes almaya davet ediyor!

İlk kırışıklık görünümüne karşı savaşmak isteyen 30’ lu yaşlar ve cildini ideal oranda nemlendiren bir bakım serisi arayan günümüz kadını için geliştirilen Hydragenist serisi içeriğindeki biomimetik oksijen, hyaluronik asit ve vernonia yaprakları ile, ciltteki ince çizgileri azaltarak sağladığı daha ışıltılı, taze ve dolgun görünüm ile mükemmel cildin altın anahtarını sunuyor.

aquabaume_hydragenistserum__hydragenist