Levi’s® x Gundam Koleksiyonu Satışa Sunuldu

Mobile Suit Gundam serisinin 1979’da yayınlanmasından bu yana, Gundam evreni sürekli olarak büyüyor ve izleyicileri dikkat çekici karakterleriyle, süslü anlatımlarıyla büyülüyor.

Levi’s® x Gundam Koleksiyonu Satışa Sunuldu

Dünya’nın uzay kolonileri ve Dünya Federasyonu arasındaki çatışmalara dolu bir gelecekte geçen seri, yeni teknolojileri, insanlığı ve çok daha fazlasını cesurca keşfediyor. Kültürün kalbinde yer alan ileri görüşlü bir marka olarak Levi’s®, ikonik stillerini ve klasik giysilerini sürekli olarak yeniliyor. Tematik savaşları ve Gundam evreninin yaratıcı bilim kurgusunu ele alan Levi’s® ve Gundam, Levi’s® giyiminin dayanıklı zanaatını korurken fütüristik bir koleksiyonu moda severlerin beğenisine sunuyor.

Gundam evreninde sayısız karakter ve hikâye olsa da, yetenekli insanlar tarafından kullanılan insansı Gundam makineleri tüm aksiyonun merkezinde yer alıyor. Levi’s® x Gundam SEED koleksiyonu, kıyafetlerin bilim kurgu güzelliğini ve farklı ideolojiler arasında yinelenen mücadeleyi yakalıyor. Levi’s® x Gundam SEED ’93 501® jean ve takımı niteliğindeki Relaxed Trucker bu koleksiyonun başrolünde yer alıyor. Hafif taş yıkamalı indigo denimden üretilen jean ve ceket, desenli Strike Gundam baskıları, mavi jakron sırt bandı ve ortak markalı bir yama içeriyor. Aynı zamanda, Levi’s® x Gundam SEED Technical Anorak, gümüş şeritleri, büyük boy cepleri, arkadan bağlanan kayışları ve arkada büyük bir GAT-X105 Strike Gundam grafiği ile birlikte geliyor. Kargo cebinde ve arka ceplerinde eşleşen şeritlerin yanı sıra ortak markalı Gundam yamaları bulunan kargo pantolonuyla da kombinlenebilme imkânı sunuyor.

Levi’s® x Gundam SEED koleksiyonunda cesur seçimler sevenler için çeşitli ürünler de mevcut. Starbright White ve Destruction Black renklerinde sunulan Boxy Tee, Gundam grafiklerine (sırasıyla Strike Gundam ve GAT-X105 Strike Gundam) ve dokuma jakarlı ortak markalı bir yamaya sahip. Açık gri Rugby, pamuklu siyah yaka, büyük boy Strike Gundam baskısı ve jakarlı sporcu etiketi ile birlikte geliyor. Koyu mavi Long Sleeve Tee arkasında göz kamaştıran ZGMF-X10A Freedom Gundam baskısının yanı sıra sol göğüste ve sağ kolda hem yansıtıcı hem yansıtıcı olmayan baskılar taşıyor. Kırmızı Levi’s® x Gundam SEED Hoodie’nin göğsünde ise parlak bir GAT-X303 Aegis Gundam baskısı ve sol kolunda jakarlı bir yama bulunuyor. 

Koleksiyon, bir dizi ortak markalı, işlevsel aksesuarla tamamlanıyor. Naylon ve denimden üretilen Gundam SEED Harness Çanta askısıyla, rahat kullanım sağlarken hacmi ayarlanabiliyor. Gundam SEED Accent Pouch çantalara, pantolonlara ve daha fazlasına takılabilirken, Gundam SEED Utility Beanie sıcak tutması ve stilinin yanı sıra küçük bir cebe de sahip. Gundam’ın gelecek vizyonundan esinlenen koleksiyonun birçok parçası benzersiz bir kullanım deneyimi sağlıyor.  

Levi’s® x Gundam SEED koleksiyonu tüm dünyayla birlikte Levis.com.tr ve seçili Levi’s® mağazalarında 8 Şubat’tan itibaren satışa sunuldu.