Levis 501 Orıgınal: Giyilen En Güzel Hikâye’nin 150’nci Yılı Kutlandı

Levis 501 markası, efsanevi 501® Original’ın 150. yılını Palazzo Donizetti Rooftop’ta Türkiye’deki marka yüzü başarılı oyuncu Boran Kuzum’un katılımıyla unutulmaz bir gece ile kutladı.

Levis 501

İkonik markanın uzun tarihinin simgesi haline gelmiş Levi’s® 501® Original bu sene 150. yılını dünya çapında çeşitli etkinliklerle kutluyor. Türkiye’de ise Levi’s® ikonik jean’inin kutlandığı geceye aralarında Boran Kuzum, Zeynep Tosun, Meriç Aral, Bedirhan Soral, Buçe Buse Kahraman, Şifanur Gül, Koray Erkaya, Tuğrul Tülek, Merve – Orkun Işıtmak, Zeynep Alkan, Berk Bakioğlu, Ali – Begüm Tank, Esra Ruşan, Damlasu İkizoğlu, Doğaç Yıldız, Caner Şahin ve Ata Artman’ın da olduğu birçok isim katıldı. Misafirler gecede Levi’s® dünyasının heyecan verici deneyimlerinin yanı sıra ikonik ürünün inanılmaz tarihine de tanıklık etme imkanı buldu. DJ Murat Abbas ise geceye eğlenceli setleriyle renk kattı.

Boran Kuzum’un 150. yıl kutlamalarına özel 501® Original, 150. yıla özel arşivden yeniden yorumlanan 501® ’93 şort ve 501® ‘54 çeşitlerini içeren 501® koleksiyon seçkisi sezon boyunca mağazalarda ve levis.com.tr‘de satışa sunulacak.

Boran Kuzum, Levi’s® ile Tarzını Yansıtmaya Devam Ediyor >>>