LES BENJAMINS Antalya’da İlk Mağazasını Açtı

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan LES BENJAMINS, Antalya’da ilk mağazasını LAND OF LEGENDS’da açtı

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası LES BENJAMINS, Antalya’daki ilk mağazasını Land Of Legends Serik’te açtı. Markanın kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’ın liderliğinde, ilham dolu koleksiyonlarıyla dikkat çeken marka, Antalya’nın moda sahnesine yepyeni bir soluk getiriyor. LES BENJAMINS Türkiye’de 15 ve Dubai’de 3 mağazasıyla birlikte büyümeye devam ediyor.

Antalya’daki Land of Legends’ta bulunan mağaza, markanın lüks sokak giyimindeki iddiasını en etkileyici şekilde yansıtıyor. Bünyamin Aydın’ın kreatif yönlendirmesiyle tasarlanan yeni mağaza, LES BENJAMINS’in kültürel zenginliğini ve sokak modasındaki benzersiz konumunu sevenleriyle buluşturuyor.

LES BENJAMINS, Antalya’daki özel mağazasında, markanın özüne sadık kalarak tasarlanan 120 metrekarelik geçici konsept tasarımı özel alanda, öne çıkan koleksiyonlarını sergiliyor. İlkbahar Yaz 2024 “Kısmet Voyage East to West” koleksiyonu sofistike konforuyla göz kamaştırırken, “Essentials 8.0” koleksiyonu sade ve işlevsel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda, çanta gibi şık aksesuarlar, Antalya’da moda tutkunlarını Land of Legends mağazasında bekliyor.

Resort ‘2024 koleksiyonundaki hafif ve rahat parçalar, tatil keyfinizi en üst seviyeye çıkaracak şekilde tasarlanıyor. Akdeniz’in güzel denizinden, sıcak yaz esintisinden ve sahillerden ilham alan bu koleksiyon, toprak tonları ve bohem stilleriyle öne çıkıyor. Koleksiyonlardaki zengin renk paleti, dokular ve tasarım detayları, LES BENJAMINS’in DNA’sını ve yenilikçi yaklaşımını vurguluyor.

LES BENJAMINS Antalya mağazası, özel koleksiyonları ve sofistike tasarımıyla birlikte markanın karakteristik dokunuşunu şehre taşıyarak, Antalya’nın moda sahnesine yeni bir soluk getiriyor.