LCW Home ile Baharın Canlı Renkleri Evlere Taşınıyor

LCW Home baharın tazeliği ve coşkusunu hissettirecek ürünlerle dolu İlkbahar Koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunuyor. Sofralardan oturma odalarına, yatak odasından banyo takımlarına kadar, baharın enerjisi ve canlılığı evin her köşesinde hissediliyor.

LCW Home ile Baharın Canlı Renkleri Evlere Taşınıyor

LC Waikiki’nin ev ve yaşam ürünleri markası LCW Home baharı, canlı renkler ve desenlerle dolu koleksiyonuyla karşılıyor. Evinizin her köşesine tazelik ve zarafet katacak pastel tonlar, çiçek desenler ve doğadan esinlenen tasarımlarla dolu İlkbahar Koleksiyonu baharın ferahlığını evlere taşıyor. 

LCW Home’un yeni koleksiyonu, baharın renkli çiçeklerini sofralara taşıyan zarif masa örtüleri, tabak takımları, kaseler, desenli bardaklar, kahve fincanları, sunum tabakları ve şık masa dekorasyon ürünleri ile sunumlarınızı göz alıcı hale getiren detayları bir arada sunuyor.  

Ev Tekstil Ürünlerinde Bahar Esintisi 

Yatak odaları için yüksek kaliteli kumaştan üretilen, hafif ve yumuşak dokulu çiçek desenli nevresimler güne taze bir başlangıç yapmayı sağlayacak huzurlu ve ferah bir ortam yaratıyor. Sevimli figürler ve canlı renklerdeki dekoratif pike ve nevresim takımları ise çocukların odalarına renk ve neşe katıyor. Banyolarda bahar esintisini yansıtan yaprak ve çiçek motifli yumuşacık havlular da banyoların atmosferini değiştiriyor. Evin her alanında bahar enerjisini hissettiren LCW Home İlkbahar Koleksiyonu, LC Waikiki Home mağazalarında ve lcwaikiki.com’da yerini aldı.