LADY GINA, Tasarımlarını Moda Severlerin Beğenisine Sundu!

Yaşamın her alanında gündüzden geceye uzanan, gardırobunuzda ebediyen kalma arzusuyla yaratılan LADY GINA, tasarımlarını moda severlerin beğenisine sundu!

Sektöre yeni bir soluk getirme arzusuyla yola çıkan LADY GINA kurduğu genç ve dinamik kadrosuyla cesur, yenilikçi ve bir o kadar da zamansız tasarım kodlarını odağına alıyor. Üretimde titiz terzi işçiliğini benimseyerek yarattığı tasarımlarda dikkat çeken diğer bir detay ise kumaş seçimindeki yüksek kalite standardı. Özgün tasarımları ve modern çizgi detaylarıyla öne çıkan Lady Gina Company ürünleri, müşterilerine rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hayatın her alanında stilleriyle buluşturmayı vaad ediyor.

Lady Gina; Her stile uygun farklı alternatif tasarımların var olduğu koleksiyondaki tüm parçalar gardırobunuzda ebediyen kalması fikriyle yola çıktı.

Emin adımlarla büyümeyi hedefleyen marka, moda yolculuğuna başladığı ilk an itibariyle beğeni toplayan tasarımlarında öne çıkan parçalar; sezon trendi yün kazaklar, pantolon ceket takımlar, trikolar, etekler, gömlek ve bluzlar, tulumlar ve dış giyimler.

Lady Gina tasarımlarına LADY GINA Mağazalarından, kolay ve güvenilir alışveriş  imkanı sunan e-Ticaret sitesi www.ladyginacompany.com adresinden ulaşabilirsiniz.