La Mer ile Bahar Bakımı

La Mer; mevsim geçişlerinden etkilenen tüm cilt tipleri için farklı bakım rutinleri sunuyor. Kıştan bahara geçerken denizin iyileştirici gücünden ilham alınarak oluşturulan Mucize İksir ürünleri, cildi mevsim değişikliklerinin olumsuz etkilerinden korumayı hedefliyor.

İlhamını denizin iyileştirici gücünden alan lüks bakım markası La Mer, her cilt tipine uygun cilt bakım ürünleriyle cildi mevsim geçişlerine hazırlıyor. Mucize İksir™’in gücüyle, cildin doğal iyileşme sürecini destekleyen, derinlemesine besleyen, nemlendiren, pürüzsüzleştiren ve yatıştıran birbirinden farklı bakım rutinleri sunuyor.

GÜNLÜK LA MER RUTİNİ

The Regenerating Serum: İpeksi dokusuyla cildi anında canlandıran Regenerating Serum, çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olurken cildi daha sağlıklı görünüme kavuşturuyor. Sabah ve akşam rutinlerinizde yüzünüze ve boynunuza 1-2 pompa uygulayın. 

YENİ The Moisturizing Fresh Cream: La Mer’in efsanevi soğuk-jel dokusunun yeniden yorumlandığı Moisturizing Fresh Cream, hafif formülüyle cildin strese karşı direncini artırarak kızarıklığı hafifletiyor.

Yeni Moisturizing Fresh Cream’deki Mucize İksir™, sebum seviyelerini dengelemeye ve cildin yüzeyinde sağlıklı bir ortam oluşturarak reaktifliği önlemeye yardımcı oluyor. Cilt bariyerini dengeleyerek derinlemesine nemlendirme sağlıyor. Ek olarak, Mucize İksir™ nem kaybına, tahrişe karşı koruma sağlıyor ve kirliliğin etkilerini nötralize ederek cilt bariyerini güçlendiriyor.

The Eye Balm Intense: Göz çevresindeki şiş görünümü gözle görülür şekilde azaltır, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Sabah ve akşam rutinlerinizde aplikatör üzerine az miktarda alın, göz bölgesinin altına ve üstüne hafifçe masaj yaparak uygulayın.

The Lip Balm: Dudağınızı Mucize İksirTM ile onarır, yumuşatır ve çevresel faktörlerin sebep olabileceği hasarı önlemek için doğal nem bariyerini güçlendiriyor. Az miktarda dudak balmını parmak ucuyla ısıtıp yumuşak hareketlerle uygulayarak dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz.

The Lip Volumizer : Yoğun nem verici özelliğiyle dudakları yumuşatıyor, pürüzsüzleştiriyor ve gözle görünür bir şekilde dolgunluk sağlıyor. Ayrıca içeriğindeki Mucize İksirTM sayesinde dudakları nemlendirerek iyileştiriyor. Daha dolgun ve ışıltılı dudaklar için deniz yosunundan ilham alan lüks aplikatörü kullanarak gün boyunca ihtiyaç duyduğunuzda uygulayın. 

The Hydrating Illuminator: Cilde anında ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Çok yönlü içeriğindeki Mucize İksir™ ve antioksidan içeriğiyle bu ürün, cildinizi nemlendirerek besliyor ve cildin doğal ışıltısını ortaya çıkartıyor. Makyajınızın altına uygulayarak cildinize parlaklık ve boyut kazandırabilir veya cildin doğal güzelliğini arttırmak için tek başına da kullanabilirsiniz.

The Luminous Lifting Cushion Foundation: Kusursuz kapatıcılığı, doğal ışıltılı bitişi ve kolay uygulanabilirliğiyle vazgeçilmeziniz olacak bir fondöten. Mucize İksir™’in sayesinde cildinizi iyileştirirken sağlıklı bir cilt görünümü sağlıyor. Uygulamak için sünger aplikatörü kullanın. Hafif kapatıcılık için fırçayı nazik hareketlerle uygulayın. Daha yoğun kapatıcılık için hafif bastırarak dengeli bir şekilde sürün.

Tüm La Mer ürünlerine Beymen, Boyner ve Sephora mağazalarında ulaşabilirsiniz.