Kronik Saç Dökülmelerine Ducray’den Bakım Rutini

Mevsimsel saç dökülmelerinin yanı sıra cansız, güçsüz saçlara sahip ve kronik yani uzun dönemli saç dökülmelerine maruz kalanlar için Avrupa’nın 1 numaralı saç bakım markası Ducray, 3lü koruma öneriyor.

ANAPHASE+ Şampuan ve saç kremi, içeriğindeki vitamin kompleksi sayesinde, saç derisinin ihtiyacı olan ana besinleri sağlayarak saçın güçlenmesine yardımcı olurken, özel formülü sayesinde saçların dayanıklılığını yeniden kazanmasına da destek oluyor.

Kadınlar için NEOPTIDE LOSYON

Cansız ve güçsüz saçlar için özel olarak geliştirilen Neoptide Losyon, ince ve güçsüz saçları besleyerek canlılık ve hacim kazanmasına yardım ediyor. Hoş kokusu ve hafif yapısıyla saçları yağlandırmayan losyon, günlük kullanım için de uygun. 

Erkekler için NEOPTIDE MEN

Neoptide Men losyon ise, erkek tipi kronik saç dökülmesini etkili bir şekilde önlemeye yardımcı iki adet yenilikçi aktif madde içeriyor. Saç dökülme karşıtı özel formülüyle, saçın ömrünü uzatarak dökülmenin önüne geçilmesine yardımcı olurken, hafif yapısı sayesinde saçı yağlandırmadan günlük olarak kullanılabiliyor.  

Kronik Saç Dökülmelerine Karşı Anacaps Prograssive Saç Koruyucu Takviye Edici Gıda

Saç hücrelerini oksidatif strese karşı korumaya yardımcı olan aktif bileşenleri ve içeriğindeki Selenyum, B2, C ve E vitaminleri sayesinde saçı güçlendiren Ducray Anacaps Progressiv, sizi içten destekleyerek, saç dökülmelerinin önüne geçmenize yardımcı olacak.