Koza Home İle Banyo ve Yatak Odalarında Konfor

Koza Home, havlu ve nevresim takımlarıyla yatak odası ve banyolara sade Akdeniz esintilerini taşıyor.

Koza Home, evde olmanın mutluluğunu Akdeniz ve İskandinav stilinden ilham alan tasarımlarıyla dekorasyon tutkunlarına yaşatıyor. Özenle tasarlanan yaşam alanlarına küçük dokunuşlarla büyük değişimler sunan Koza Home, nevresim ve havlu koleksiyonlarıyla yatak odası ve banyolara sade bir şıklık katıyor.

Günün tüm yorgunluğunun atıldığı; sıcak bir duş ve güzel bir uyku, günlük hayatın koşturmasının ardından rahatlamanın anahtarı.

Koza Home, evde olmanın mutluluğu mottosunu yaşam alanlarında deneyimletmek fikrinden yola çıkarak koleksiyonlarını hazırlıyor. İnsanın en çok ihtiyacı olan uyku anında, pamuk içerikli nevresim takımları, aynı zamanda sağlığı da göz önünde bulundurarak üretiliyor. Sade ve etnik desenlerde çift ve tek kişilik nevresim takımları, aynı zamanda koleksiyonda yer alan çarşaf, battaniye, yastık kılıfı ve pike setleriyle de kombinlenebiliyor.

Koza Home’un %100 pamuk içerikli 4’lü el havlusu setleri; desen, renk ve bordür detaylarıyla banyolara sadelik katıyor. Yeşil, mavi, krem, sarı, vizon ve gri tonlarından oluşan ve 6 renk seçeneği sunan el havluları, hem ekstra yumuşak hem de yüksek su emici özelliğe sahip. Banyo ve baş havlusundan oluşan 2’li setler ise; yine el havluları ile uyumlu tonlarda ve aynı emici özelliğe sahip.

Akdeniz kültürel zenginliğini ve İskandinav sadeliğini yaşam alanlarına taşıyan Koza Home, transparan ve iyi üretim süreçleriyle teknoloji ve tasarımın gücünü bir araya getiriyor.