KOTON’DAN SEZONUN TRENDLERİNİ YANSITAN BİR KOLEKSİYON: GREEN PROJECT

Koton’dan Sezonun Trendlerini Yansıtan Bir Koleksiyon Daha; Green Project

Koton, sezon trendlerini yansıttığı bir koleksiyonu daha ilkbahar-yaz sezonuna sundu. Sezonun trend rengi yeşilin, sarı ile vurgulandığı tasarımlarda desenler de dikkat çekiyor. 

Koton 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, en yeni ve en moda tasarımlarla sezona damga vurmaya devam ediyor. Koton’un sezonun trend rengi yeşil üzerine konumlandırdığı Green Project Koleksiyonu floral desenler ve renk geçişleriyle ön plana çıkıyor.

Yeşilin en canlı tonlarının ve sarının ana renk olarak kullanıldığı tasarımlar yine tüm dünyada etkisini gösteren volan ve fırfır trendlerle birleşerek ortaya tam anlamıyla yeni sezonun ruhunu yansıtan bir koleksiyon çıkarıyor. Bu sezon tüm koleksiyonlarında doğadan aldığı ilhamı tasarımlarına yansıtan Koton, Green Project koleksiyonun da doğa figürlerine ve büyük floral desenlere yer veriyor. Örme ve dokumaların, düz ve çizgi detaylarla bir araya geldiği koleksiyon floral desenlere uyum sağlayan parıltılı kumaşlarla da dikkat çekiyor.

Sezonun global trendi yeşilin, farklı ton seçenekleri, beyaz, sarı ve tropikal desenlerle yorumlandığı Koton Green Project Koleksiyonu, 31 farklı model ve 32 farklı seçenekten oluşuyor.

Tüm dünyayı saran yeşil trendini özel bir koleksiyon ile sunan Koton, Green Project koleksiyonuyla bir kez daha moda ve trend öncüsü olduğunun altını çiziyor.

Koton Green Project Koleksiyonu, tüm Koton mağazalarında ve www.koton.com’da, ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projenin en beğendiğimiz parçaları galeride..