Koton Beachwear Koleksiyonu Sezonun Trendlerini Plaj Modasına Taşıyor

Koton Beachwear Koleksiyonu, sezon trendlerini plaj modasıyla bir araya getiriyor. Farklı renk, model ve desen seçenekleriyle zengin bir koleksiyon sunan Koton, tasarımları farklı tema guruplarıyla mağazalara taşıyor.

2019 sezonunda öne çıkan hayvan desenlerini mayo ve bikini tasarımlarının yanı sıra plaj giyimiyle de bir araya getiren Koton, safari etkileri taşıyan bej, hardal ve haki tonlarının hakimiyetindeki tasarımlarını Wild Cat temasında buluşturuyor. Hayvan figür ve desenlerinin kullanıldığı temada metalik kaplama ve jakar kumaşlar tercih edilirken tasarımlar lastik detaylar ve metal aksesuarlarla detaylandırılıyor.

k19

Etnik renk ve desenleri plajlara modern siluetlerle taşıyan Koton, baharat ve kahve tonlarından pembenin pastel tonlarına uzanarak hazırladığı Gold Coast temasıyla da etnik figürlerin dikkat çektiği tasarımlar sunuyor. Doğal görünümlü kumaş ve aksesuar detaylarının kullanıldığı tasarımlar metal borular ve püskül detaylarla zenginleştirilirken, temanın anahtar parçaları arasında örgü mayo ve bikini modelleri yer alıyor.

k6Her yaz sezonun gözde teması olarak gösterilen Marine Line, yeni döneme riviera esintileriyle uyarlanıyor. Marinin ana renkleri; kırmızı, lacivert ve ekrunun önderlik ettiği tasarımlarda zincir ve halat desenlerine gold metal aksesuarlar eşlik ediyor.

k2

Plajların en canlı gurubu olarak hazırlanan Rio Grande temasında ise renkler baş rol oynuyor. Sarı ve turuncu başta olmak üzere yaz sezonunun en canlı renk tonlarını plajlara taşıyan koleksiyon payet, çiçek ve meyve desenleriyle destekleniyor.

k1

Renklerin bir diğer hakimiyet kurduğu tema ise Royal Neon oluyor. Bu kez renklerin en neon halleri sezona taşınırken yazın en dinamik tasarımlarına da imza atılıyor. Neon renkler üzeri sloganlı lastik tasarımlarının plastik aksesuarlarla tamamlandığı temada pembe, turuncu, kırmızı, sarı, yeşil, mavi, siyah ve beyaz seçenekler bulunuyor.

k12

k8

Gelinlerin Plaj Stili

Koton Beachwear Koleksiyonu’nda gelin adayları için de tasarımlar yer alıyor. Romantik detayların hakimiyetinde oluşturulan koleksiyonda gelinlerin kendilerini kusursuz hissetmelerini sağlayacak kap ve kesimler kullanılıyor. Volanlı fırfırlarla hareketlendirilen koleksiyon beyaz ve pembe tonlarıyla sezona, özel dokunuşlar kazandırıyor.

k3