Kotex’den Rahatlık Ve Performansı Buluşturan Yeni Ürün: Kotex Aplikatörlü Tampon

Hayata geçirdiği tüm ürün yeniliklerini kadınların gücünden aldığı ilhamla gerçekleştiren Kotex Türkiye, rahatlık ve performansı aynı anda arayanların taleplerini dinledi ve yeni Aplikatörlü Tampon’u geliştirdi. Özellikle yeni tampon kullanıcıları veya standart tampon tercih etmeyenler için ideal bir seçenek olan Kotex Aplikatörlü Tampon, özel olarak geliştirilen aplikatörü sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor.

Rahatlık, kalite ve performans bir arada

Yeni Kotex Aplikatörlü Tampon, rahat yerleşim için yumuşak tasarımıyla öne çıkıyor. Özel olarak geliştirilen aplikatörü sayesinde daha kolay yerleşim sağlayan tampon, kolaylıkla kullanılabiliyor. Yeni tampon kullanıcılarının ve standart tampon tercih etmeyenlerin öncelikli tercihi olacak Aplikatörlü Tampon, emici viskoz merkeze sahip. Kotex kalitesini birebir sunan Aplikatörlü Tampon, emiş kalitesi anlamında da yüksek performans gösteriyor.

Benzersiz bir tasarıma sahip aplikatör, bu sayede rahat yerleşim olanağı sağlıyor. Her tampon ayrı ambalajlanıyor ve her yere kolayca taşınabiliyor.

Kotex Türkiye, kadınların beklentileri doğrultusunda geliştirdiği ürün ve hayata geçirdiği yeniliklerle pazarda trendleri belirlemeye devam ediyor.