Kotex Yıkanabilir Regl Külodu ile Yeni Bir Konfor Dönemi Başlıyor

Regl dönemi, her kadın için farklı geçebiliyor. Bununla birlikte bu süreçte konfor, tüm kadınlar için her şeyden önce geliyor. Regl döneminde rahat ve güvenle hareket etmek isteyen kadınlar için tasarlanan Kotex Yıkanabilir Regl Külodu, sahip olduğu özelliklerle beklentileri karşılıyor. Regl döneminde %0’a varan sızıntı* özelliğine sahip yıkanabilir regl külodu, gece pedi emiciliğinde iç çamaşırı rahatlığı** sunuyor. Kotex’in sürdürülebilir yönüyle de öne çıkan ürünü, yıkandıktan sonra tekrar kullanılabiliyor.

Hayata geçirdiği tüm ürün yeniliklerini kadınların gücünden aldığı ilhamla gerçekleştiren Kotex Türkiye, Kotex Yıkanabilir Regl Külodu ile regl döneminde ekstra koruma sunuyor. Hijyenik ped markaları arasında yıkanabilir regl külodu üreten ilk ve tek marka olan Kotex’in yeni ürünü ile kadınlar, regl sürecini huzurlu ve konforlu geçiriyor.

Süper Emici Yıkanabilir Regl Külodu

S/M/L/XL beden seçenekleri bulunan Kotex Yıkanabilir Regl Külodu, %95 pamuk*** yapısıyla nefes alıyor***, ekstra emici katmanıyla**** süper emicilik**** sağlıyor.

Kullanıldıktan sonra yıkanarak tekrar kullanılabilen Kotex Yıkanabilir Regl Külodu’nu, çamaşır makinesinde benzer renklerle birlikte soğuk suyla hassas modda veya elde yıkayabilir, sererek kurutabilirsiniz.

*Yatarken ve ayakta. SGS Fransa Laboratuvarlarında 2022 yılında yapılan araştırmaya göre

**Kotex gece pedine kıyasla. Laboratuvar test sonucuna göre. Daha fazla bilgi için QR kodunu taratın.

***Emici katman ve elastik bant hariç

****Emici katman, emicilik özelliklerini artıran lamine alt katmandan oluşur.