Knitss’ten Sevgililer Gününe Özel Şık ve Romantik Dokunuşlar

Sevgililer Günü, aşkı ifade etmenin ve sevdiklerimizi özel hissettirmenin en güzel zamanıdır. Çağdaş triko markası KNITSS, Sevgililer Günü’nde şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren özel tasarımlarıyla sevdiğinizi mutlu etmek için birbirinden özel seçenekler sunuyor. Özel seçilmiş İtalyan yün kaşmir ipliklerinden üretilen Knitss koleksiyonu; aşkı, şifayı ve yaşamın içsel güzelliklerini temsil eden dokular, renkler ve detaylarla öne çıkıyor. Koleksiyonda, Sevgililer Günü hediyesi olarak tercih edilebilecek, sevdiklerinizi mutlu edecek ve her bakışta sizi anımsatacak pek çok alternatif bulunuyor. Aynı zamanda bu özel geceye Knitss’in farklı tasarımları ile de hazırlanabilirsiniz. 

Hediye listenize renk katacak alternatifler

Şık trikolar, aksesuarlar, elbiseler, ceket ve pantolon takımları gibi parçalar, hediye listenize renk katacak. Ayrıca, denim ve gömleklerle kombinlenebilen çeşitli formlarda triko üstler, Knitss’in bere ve atkı gibi stil tamamlayıcı şık tasarımları da alternatifler arasında yer alıyor. Knitss’in doğadan ve sanattan ilham alarak tasarladığı koleksiyonundan, sevdiklerinize hediye konusunda yol gösterici parçalar arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. 

Sevgililer Gününe özel hediye seçimlerinizi, kış boyunca günlük yaşam tarzınıza kayak tatili şıklığı katacak Après-Ski koleksiyonundan yana yapmanız da mümkün. Sevgiliye hediye konusunda her alanda kullanılabilecek renklere ve rahat kesimlere sahip koleksiyon, tematik kar taneleri desenleri ile dikkat çekiyor. Kırmızı, camel, ekru gibi renklerden oluşan koleksiyonda; vintage formda tulum, kazak, yelek, balaklava ve kış desenli bandanalar yer alıyor.  

Knitss’in doğadan ve sanattan ilham alarak tasarladığı koleksiyonundan, sevgiliye hediye konusunda yol gösterici parçalar arasından dilediğiniz seçimi yaparak onu kendinize hayran bırakabilirsiniz.