Klorane Doğal Cilt Bakım Serisi Taze Bir Cilde Kavuşmanızı Sağlayacak

Saç kategorisinde Avrupa’nın 1 numaralı doğal bakım markası Klorane, saç serilerinin yanı sıra cilt ve bebek serileriyle de fark yaratmaya devam ediyor.

Klorane Doğal Cilt Bakım Serisi Taze Bir Cilde Kavuşmanızı Sağlayacak

Karma ve yağlı ciltler için geliştirilen edilen Organik Su Nanesi Özlü Doğal Cilt Bakım Serisi cildinizi doğal yollarla arındırarak anında taze ve temiz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Avrupa’nın 1 numaralı doğal saç bakım markası Klorane, cilt kategorisinde yer alan Organik Su Nanesi Özlü Doğal Cilt Bakım Serisi özellikle karma ve yağlı ciltler için doğal çözümler sunuyor. Çalışmalarını suyu korumaya ve toprakların kurumasına karşı mücadeleye adayan, bitki mirasının korunması ve tanıtımında önemli rol oynayan Klorane Botanical Foundation Vakfı tarafından desteklenen Organik Su Nanesi Özlü Doğal Cilt Bakım Serisi cilt bakımında doğallık arayanlar için etkili çözümler sunuyor. Seride yer alan 3’ü 1 Arada Organik Nane ve Kil İçeren Arındırıcı Toz, su ile temas ettiğinde hafif bir köpüğe dönüşerek içeriğindeki su nanesi ve yeşil kil ile cildi arındırarak temizliyor. Arındırıcı Bakım Kremi ilk uygulamadan itibaren cildi arındırıp nemlendirirken yağlı ciltlerdeki parlak görünümün önüne geçerek mat bir görünüm sağlıyor. Serinin Avrupa’da yılın ürünü seçilen üyesi Stick Yüz Maskesiise %100 doğal içeriğiyle cildi arındırarak matlaştırıyor. 3 haftalık kullanım sonrası cilt gözeneklerinde fark edilir bir sıkılaşma sağlayan Stick Maske kullanıcılara yenilikçi ve eğlenceli bir bakım deneyimi sunuyor.