Klasikten Moderne Büyüleyici Geçişler

Tina Jewellery, seçilmiş tasarımlardan oluşan koleksiyonlarıyla tılsımlı dokunuşlarına devam ediyor. Her biri sanatsal detaylar taşıyan Tina koleksiyonları, farklı taşlara yaptığı ince işlemelerle hafızalardan silinmeyecek bir şıklık sunuyor.

Tina Jewellery, özel ve değerli tasarımların ilk adresi olmayı sürdürüyor. Benzersiz koleksiyonlarıyla mücevhere hak ettiği değeri veren Tina, gusto sahibi bir yol izliyor.

24 ayar altın ve gümüş kakma tekniği ile yapılan ürünler, Tina’nın imza tasarımları arasında yer alıyor. Pırlanta, yakut, lapis ve ametistlerin kullanıldığı tasarımların duruşu ise son derece elegan bir görünüm sergiliyor.

Tina’da her taş gibi quartz da zarafetle işleniyor. 18 ayar altın ve pırlantalı yüzükler rutil quartz yapısıyla göz kamaştırıyor. Mavinin dikkat çektiği bir başka tasarımda ise topaz büyük rol oynuyor. 18 ayar pembe altın, el işi kolye ve zincir ucu olarak tasarlanan bu özel mücevherin üzerinde pırlanta, yakut, safir ve zümrüt bulunuyor. 18 ayar altından ve pırlantadan yapılan yüzükler ise mercanın kendine özgü havasını taşıyor. Bunların yanı sıra kırmızı turmalin, aquamarin gibi taşlarla süslenen kolye, yüzük ve bileklikler yine Tina’nın yaşamınızın her anında yanınızda olacak tasarımları arasında bulunuyor.