Kişiye Özel Tasarımları ile Sev Store

Yaklaşık 1 buçuk yıl önce tasarımlarına başlayan Sev Store, kişiye özel tasarımlar yapmak ve müşterilerin kendine ait özel üretilen takılara ulaşmasını sağlamak amacıyla günümüz ruhunun bir parçasını taşımaya vesile oluyor…

Çağımızda her şeyin bu kadar çabuk tüketilmesi klasik modellerin ve tasarım anlayışının değer kaybetmesine yol açıyor… İnsanlar kendine ait kendi imzasını taşıyan ürünler arayışına girdiği zaman, Sev Store tam olarak o noktada devreye girmeye başlıyor. Gerek kişiye özel tasarımlar gerek özgün tasarımlarla her daim müşterilerin kendilerini özel hissetmelerinin ve modern şıklığı taşımalarını sağlıyor.

Sıradanlıktan, abartılı görünümden bunalan herkesin zarif, minimal bir tarz oluşturmasını sağlamak markanın en büyük misyonlarından birisi. Sev Store’un kurucusunun mücevher işi ile ilgilenen bir aile doğmuş olmasıyla, mücevher sektörünün geçirdiği evrimi bireysel gözlem şansı, materyal kalitesi, metaryel içerikleri ve tasarımlarla ilgili birçok bilgiye sahip olmayı sağlıyor.

Spiritüel Koleksiyonlar

Sev Store Melek sayıları ve Burçlarla ilgili özel tasarımların yanı sıra Türkiye’nin ilk gerçek 925 ayar gümüş tarot kart koleksiyonunu oluşturmanın gururunu yaşıyor… Minimal ve özgün çizgiyi koruyarak tasarlanan tarot kart serisi, gördüğü ilgi ve beğeni ile markanın çizgisindeki başarıyı gösteriyor. Ucu açık ve tamamen hayal gücü ile ilerleyen bu sektörde bütün süreçlere sevgi ve tutku katarak ilerlemek belkide bu kadar kısa sürede sevilen ve birçok kitle tarafından tercih edilen bir marka olmayı sağlıyor.