Kış Güneşinden Sebamed Sun Care İle Korun!

Kışın güneşin altında yürürken bile, ultraviyole ışınları cilt sağlığımız için bir tehdit oluşturabiliyor. Bu zararlı ışınlardan korunmanın yolu ise güneş kremi kullanmaktan geçiyor; Sebamed Sun Care kış aylarında da güneşin göz ardı edilen etkilerine karşı sizi koruyor.

Kış Güneşinden Sebamed Sun Care İle Korun!

Kışın güneş kremi kullanımı genellikle göz ardı edilip yeteri kadar önemsenmese de güneşin zararlı ışınlarının etkileri kış aylarında da devam ediyor. Bu sebeple cildinizi korumanın ve erken yaşlanmanın etkilerini en aza indirgemenin anahtarı yıl boyunca güneş kremi kullanmak oluyor. Yüksek SPF’lerle donatılmış Sebamed Sun Care, cildinizin parlaklığını kaybettirmeden yumuşak bir dokunuşla maksimum koruma sağlıyor. 

Sebamed Sun Care, yüksek düzeyde etkili UVA/UVB filtre sistemiyle güneşin cilde verdiği zararları engellemeye yardımcı olurken aynı zamanda pH 5.5 değeri ile de cildinize uyum sağlıyor. Her cilt tipine özel bir yıldız gibi parlayan Sebamed Sun Care; cildiniz ister kuru, ister yağlı, ister hassas olsun her ihtiyaca cevap veriyor. 

Bu kış cildinize bir iyilik yapın ve Sebamed Sun Care’ın SPF 30 ve 50+ çeşitleriyle cildinizin gizli kahramanı olmasına izin verin!