KİRPİK LİFTİNG İLE TANIŞIN!

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting nedir,nasıl uygulanır,uzun süre kalıcı mıdır?Merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını sizler için Kalıcı makyaj ve Güzellik uzmanı Kübra Karaöz açıkladı.

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir.

güzellik

 

Günlük hayatınızda makyaj yapmadan sadece dolgun ve hacimli kirpiklerinizle göz kamaştırabilirsiniz.

Özellikle seyrek ve hacimsiz görünen kirpiklerin yapısını değiştirmek için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.Kaldırma anlamına gelen lifting, uygulanan keratin bakımıyla kirpikleri daha yukarı kaldırıp kıvırma işlemi görüyor. İşlem 40 dakika sürüyor.

güzellik

Türkiye’de ilk defa geliştirilen 11 vitaminli lifting uygulamasının da  sahibi Kübra Karaöz beş farklı aşamadan geçirdiği kirpiklerinize özel mini vitamin kokteyli açıyor.

 

Günlük hayatta ve sosyal medyada adına sıkça rastladığımız kirpik lifting göz sağlığınız açısından kesinlikle zararlı bir madde kullanılmadan hijyenik bir ortamda yapılmalıdır.Uygulamada kullanılan malzemelerin tamamının göz sağlığı açısından uygun olması gerekir.

güzellik