Kilian’dan Anneler Günü İçin Büyüleyen Kokular

Benzersiz notaların kombinasyonuyla tasarlanan Kilian’ın en seçkin kokularıyla ile bu yıl Anneler Günü’nde sevdiklerinizi mutlu edin.

GOOD GIRL GONE BAD

Kilian Narcotics ailesinin bir parçası olan Good Girl Gone Bad, baş döndürücü kokusuyla vazgeçilmeziniz olacak. Gülden sümbülteber çiçeğine, portakal çiçeğinden gardenyaya geniş bir çiçek seçkisini bir şişeye sığdıran Kilian Paris, kokladığınız ilk andan itibaren sizi kendisine bağlayacak. Bu özel koku; Kuzey Afrika’dan parlak Portakal Çiçeğini, Türkiye ve Fas’tan ise Gül notalarını bir araya getirirken, kalp notasındaki Mısır Yasemini ile duyularınızı canlandırıcak.

LOVE, DON’T BE SHY EXTREME

Love, Don’t Be Shy Extreme notalarındaki narin portakal çiçeği ile ilk koklandığı anda size yeniden canlanan unutulmaz bir aşk hissini anımsatacak. İlk aşkın masumiyeti ve yeni bir aşka özlemi anımsatan tatlı marshmallow, naif hanımeli ve gül çiçeği ile buluşmasıyla eşsiz bir kombinasyon yaratıyor.  Sıcak amber hızla atan bir kalp hissi yaratırken, bir ruhu içten dışa bütünüyle tanımayı anlatıyor. 

ANGELS’ SHARE

Bay Kilian’ın Fransız parfüm uzmanı Benoit Lapouza ile yarattığı Angel’s Share, Kilian Hennessy’nin konyak yapımında sekizinci nesil tecrübesiyle hazırladığı en özenli kokusudur. Bay Kilian’ın bu parfümü yaratırken zihninin derinliklerindeki mahzenlerinden ilham alıyor.

Angels’ Share, şişesindeki doğal karamel tonlarını vermek için likörden elde edilen Konyak özüyle, Konyak yağı ile açılan meşe, tarçın özü ve Tonka fasulyesini harmanlıyor. Kokunun uzun süre kalıcı olmasını sağlayan sandal ağacı, pralin ve vanilya notaları adını meleklerden alan bu ender kokuyu ortaya çıkarıyor. 

STRAIGHT TO HEAVEN

Straight to Heaven, tüm duygularınızı beyaz bir kristalle sarmalıyor. Zengin ve koyu Rom notaları, tatlı vanilya notası ve kuru meyve ile yumuşatılırken baş döndürüyor. Baharatlı paçuli, sedir ağacının taze ve odunsu kokusuyla birleşerek bu kombinasyona eşsiz bir uyum katıyor.