KILIAN PARIS’in Yeni Sunkissed Goddess’ı İle Yaza Işınlanın!

KILIAN PARIS, yaz mevsiminin taze ve lüks atmosferini yansıtan sınırlı sayıdaki yeni parfümü Sunkissed Goddess’u tanıtıyor! Markanın kurucusu Kilian Hennessy’nin dokunuşunu kattığı, geleneksel Polinezya iksiri Monoi Yağı’ndan ilham alan ve yaz güneşinin sıcaklığını yansıtan bu özel koku kullanıcılarına benzersiz bir duyusal deneyim sunuyor.

Tahiti dilinde “kokulu yağ” anlamına gelen ve bronzlaştırıcı aromatic yağ olarak billinen Monoi Yağı’nı vanilya, hindistan cevizi ve tropikal çiçeklerin kombinasyonuyla birleştiren Kilian Hennessy ve markanın parfümörü Calice Becker,Sunkissed Goddess adını verdikleri kokuda kullanıcılara zarafeti sunuyor.

Sunkissed Goddess, kremsi beyaz Tiara Çiçekleri ve duygusal Ylang-Ylang esansının zengin bir harmanı niteliğinde. Bu zenginlik, hindistan cevizi ve vanilyanın sıcak tonlarıyla tamamlanırken, Guaiac Ağacı ve Labdanum’un derin notalarıyla son buluyor. Kilian Paris’in ikonikleşmiş karakteristik, derin ve etkileyici duruşunu da taşıyan bu parfüm, yaz mevsiminin tüm güzelliklerini tekrardan yaşatıyor.

Sunkissed Goddess’un tasarımı da yaz mevsimine özgü bir estetik taşıyor. Şişesi, beyaz ve altın ışık huzmesini andıran bir tarzda tasarlanırken altın detaylarla tamamlanıyor. Bu tasarım, parfümün sunduğu duyusal deneyimi tamamlamak için özenle hazırlanıyor.

Kilian Paris’in kurucusu Kilian Hennessy, “Bu yaz kokusu, mutluluğun kokusu” diyerek Sunkissed Goddess’un yaz mevsiminin keyfini çıkarmak isteyen herkes için ideal bir seçenek olduğunun altını çiziyor.

Sunkissed Goddess, sınırlı bir süre için The Narcotics koku ailesinde karşımıza çıkıyor ve kullanıcılarına yazın tüm duyusal deneyimlerini yaşama fırsatı sunuyor!