Kiklou Regl Külotlarıyla Daha Özgür Regl Dönemi!

Regl olan insanların ihtiyaçlarını gözetip ileri tekstil teknolojisinden faydalanarak tasarlanan Kiklou, bütün katmanları birbiriyle ahenkli bir işbirliği içinde çalışırken her tekil katmanı görevini en iyi şekilde gerçekleşmesine izin veren eşsiz tasarımı sayesinde sızdırmaz, konforlu, atıksız ve yenilikçi bir regl deneyimi yaşatıyor.

Kadın ve etki girişimi olan Kiklou regl külotları, sızdırmayan, emici, çamaşır makinesinde yıkanabilen, tekrar kullanılabilen, konforlu ve çevre dostu olma özelliğiyle plastik atıklarını azaltan bir ürün.  Kiklou, “hafif – normal” ve “yoğun” ve 2 farklı model seçenekleriyle sıvı geçirmez özel katmanı sayesinde sıvıyı tutuyor, hapsediyor ve hızla emiyor. 70 yıkamaya kadar dayanan Kiklou ürünleri, 12 saate kadar kullanılabiliyor. Ayrıca çok yüksek nefes alabilirliğe sahip olmasının yanı sıra dayanıklı ve toparlayıcı özelliğiyle de sımsıkı tutuyor ve senelerce kullanım için mükemmel desteği sağlıyor.

Regl dönemini normalleştiriyor!

Regl küloduna geçişin tek avantajı doğa dostu bir tercih yapmış olmanın hafifletici hissi değil. Regl olduğumuz günleri arka arkaya koyduğumuzda ortalama 6 yıl boyunca kanıyoruz. Daha iyi kurgulanmış, çok daha konforlu regl ürünleri hak ediyoruz. Kullan-at ürünler kanamayı en hızlı şekilde bedenden uzaklaştırıp çöpe dönüştürme konusunda uzmanlaşırken regl külodu kanama yönetimini döngüselleştiriyor. Muazzam konforuyla da öne çıkıyor, kanamaya rağmen hareket etmeyi, hayata katılmayı, regl dönemini normalleştirmeyi mümkün kılıyor. Olağan görünümlü külotlara benzer görüntüsü ve hissi ile regl olurken farklı bir gün geçirdiğin hissini bertaraf etmeye yardımcı, regl-pozitif bir çözüm.

Regl dönemlerinizi daha rahat, konforlu ve özgür yaşamak istiyorsanız Kiklou’yu mutlaka denemelisiniz. Kiklou regl külodunu denedikten sonra bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz!