Kiehl’s’ın Yeni Sivilce Karşıtı ‘O’ Serisi ile Tanışın

Kiehl’s yeni akne karşıtı serisi ile temiz bir cilt için çığır açan bir çözüm sunuyor!
Acısız bir ayrılık için yenilikçi bir ikili: Kiehl’s Truly Targeted Blemish-Clearing Solution ve Kiehl’s Expertly Clear Blemish-Treating & Preventing Lotion with Salicylic Acid ile aknelerinizden ayrılmaya hazır mısınız?

– Kiehl’s Truly Targeted Blemish-Clearing Solution:

%2 Salisilik Asit içeren sivilce karşıtı serum; sivilcenin boyutunu, kızarıklık görünümünü ve sonrasındaki sivilce izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için adeta sıvı ve görünmez bir “sivilce bandı” gibi formüle edilmiştir. Güneş kremi ve makyaj altında mükemmel bir şekilde kullanılabilir ve cilde nefes alabilen bir katman oluşturur.

2 saatte sivilcenin kızarık görünümünü azaltır*
24 saatte sivilce boyutunun görünümünü küçültür*

 4 haftada izlerin görünümünü azaltır*

Kiehl’s Truly Targeted Blemish-Clearing Solution, hedeflenen sivilcenin üzerine doğrudan uygulanarak sivilcelerin görünümünü küçültmek, kızarıklık görünümünü azaltmak ve sonrasında kalan izlerin görünümünü azaltmak için çalışır.

Serum, içeriğindeki saf ve vegan formül ile akneye eğilimli ciltler için benzersiz bir cilt bakım teknolojisi sunar:

%2 Salisilik Asit: Cilt dokusuna peeling etkisiyle, sivilce görünümünün azalmasına yardımcı olur. %4 Niasinamid: Sivilce sonrası izlerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
%0.2 Meyan Kökü: Görünür kızarıklığın yatıştırılmasına yardımcı olur.

Postbiyotik Lactobacillus Fermenti & Gliserin: Postbiyotikli nemlendiricili karışım; cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor ve kuruluk, kızarıklık, tahriş gibi rahatsızlık etkilerini en aza indirmek için cildin nem seviyesini arttırıyor.

– Kiehl’s Expertly Clear Blemish-Treating & Preventing Lotion:

Yağlı ve geniş akne alanlarının görünümünü azaltmak için geliştirilmiş %1,2 Salisilik Asit içeren nemlendirici sivilce karşıtı losyon, sivilce görünümü ve izlerin görünümünü azaltır. Cildi aşırı kurutmadan yeni sivilce görünümünü önlemeye yardımcı olur.

Sivilce sonrası izlerin görünümünü %31 azaltır.** 

Deneyenlerin %100’ü daha berrak bir cilt gözlemledi.**

Formülün güçlü bileşenleri:

İçeriğindeki % 1.2 Salisilik Asit ve %2 Niasinamid aknelerin temizlenmesine yardımcı olurken, yeni akne oluşumlarını önlemeye yardımcı olur ve akneyi aşırı kurutmadan iz görünümünü azaltır.

En iyi sonuçları elde etmek için; Kiehl’s Expertly Clear Blemish-Treating & Preventing Lotion sivilceli bölgeye günlük bakım olarak günde 1-3 kez ince bir tabaka halinde önerilirken; Kiehl’s Truly Targeted Blemish-Clearing Solution: görünmez & şeffaf bir formül olduğundan güneş kreminden önce cilt bakım rutininin son adımı olarak UV ve makyaj altında kullanılabilir.