Kérastase Serumları İle Sağlıklı, Parlak ve Güçlü Saçlar

Kérastase imzalı yenilikçi formüllere sahip serumları, saçınızı korurken aynı zamanda ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Kérastase Serumları İle Sağlıklı, Parlak ve Güçlü Saçlar

Yaz aylarının sıcak ve nemli havası, saçlarımız için özel bakım ihtiyaçları doğuruyor. Yaz sıcaklarının kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde Kérastase, mevsim zorluklarına karşı saç sağlığınızı ve güzelliğini destekleyen etkili çözümler sunuyor.

Güneşin zararlı etkilerinden, nemden ve klorlu suyun zararlı etkilerinden koruyan, tüm saç tiplerine ve saçın farklı  ihtiyaçlarına özel formüle edilmiş Kérastase serumlar, yenilikçi  çözümleriyle saçlarınızı nemlendiriyor, parlaklığını arttırıyor ve koruyor.

Kérastase Genesis Sérum Anti-Chute Fortifiant

Günlük saç dökülmesini önleyen saç serumu Kérastase Genesis Sérum Anti-Chute Fortifiant, saç dökülmesini en aza indirerek, saçı güçlendiriyor ve güzelliğini öne çıkartıyor. Aminexil, Edelweiss Kök Hücresi ve Zencefil Kökü içeriklerine sahip formülü ile güden güne saç derisinin doğal bariyerini güçlendiriyor. Saç köklerinin saç derisine güçlü bir şekilde tutunmasını sağlarak uzaması için ideal ortamı yaratıyor. Jel dokusu ile uygulama kolaylığı sağlayan serum, daha güçlü ve canlı saçlara kavuşmanızı sağlıyor.  

Kérastase Première Sérum Filler Fondamental

Elektriklenme karşıtı durulanmayan onarıcı saç serumu Kérastase Première Sérum Filler Fondamental, yıpranmış saçlarda şekillendirme öncesi ısıya karşı koruma sağlıyor, işlem görmüş saçlar parlak ve güçlü bir görünüm kazanıyor. 

Kérastase Symbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif

Yoğun Kepek Karşıtı Gece Serumu Kérastase Symbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif, saç derisinin en çok yenilendiği gece saatlerinde 8 saat boyunca sürekli etki ederek, kepeğin kaynağını ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Salisilik Asit, Bifidus ve Pirokton Olamin ile formüle edilen serum, yarı saydam ve kremsi dokudaki jel kıvamıyla hücresel yenilenmenin düzenlenmesini destekleyerek uzun süreli etki sağlıyor.

Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum

Kuru saçlar için geliştirilen yoğun besleyici gece serumu Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum, hafif ve yağsız bir bitiş ile anında bakım için kuruluk önleyici polimerler içeriyor. Geliştirilmiş formülü, saçı besleme ve güçlendirme yeteneğini arttıran temel besinler içeriyor. Bu büyüleyici gecelik saç serumu, kuru saçları canlandırmak ve yenilemek için 8 saat çalışıyor ve yastık sürtünmesi kaynaklı hasarlardan koruyor. +%98 daha güçlü saçlara* kavuşmanızı sağlayan serum %20 geri dönüştürülmüş camdan yapılmış amnalajı ile satışa sunuluyor. 

*8H Magic Night Serum uygulamasından sonraki Instrumantal test sonuçları.

Kérastase Blond Absolu %2 Saf Hyalüronik Asit Serum

Nemlendirici cilt bakım bakım serumu Kérastase Blond Absolu %2 Saf Hyalüronik Asit, şimdi saçlarınız için üstün koruma sunuyor. Sarı saçlar ve saç derisi için nemlendirici ve onarıcı bakım sunan serum, saçtaki yüzey hasarını onaran, hem saç derisini hem de saçı nemlendiren en yüksek Makro ve Mikro Hyalüronik Asit konsantrasyonu içeriyor. Hafif dokusu ile saç derisi bariyerini koruyan açık renkli jel serum, geriye sadece rahatlık hissi bırakıyor. Yeni açma işlemi görmüş saçlardaki hasarı tek kullanımda onararak, daha güçlü, yenilenmiş, dolgun ve yoğun beslenmiş sarı saçlar sunuyor.