Kendi Zamanını Yaratan Koleksiyon

Elegan çizgisini her zaman korumayı seven Qupra, doğadan ilham aldığı renkler ve desenlerden oluşan 2022 İlkbahar/Yaz Untimely koleksiyonu ile sezona hazır!

Kendini ifade etmeyi seven, cesur ve özgür kadınların stil tamamlayıcısı olmayı hedef edinen Qupra, yarattığı yeni koleksiyon ile kadınların bir kez daha vazgeçilmezi olmaya geliyor! 2022 İlkbahar/Yaz Untimely koleksiyonu ile adı gibi zamansız olabilmeyi gerçekleştirerek, modası geçti söylemini rafa kaldırıyor!

Işıl ışıl güneşli mevsimlerin sıcak renklerini taşıyan Qupra Untimely koleksiyonunda, sezona hakim olan mavi, pembe, yeşil ve beyaza sakin toprak tonları, gecenin siyahı ve enerjinin temsili neon renkler eşlik ediyor. Kendini ‘’zamansız’’ olarak ifade eden koleksiyonda, klasik çizgilere sahip etek-ceket takımlar, keten pantolonlar, gömlekler ve sade-şık trençkotlar, iddialı etekler ile hareketlendiriliyor. Sezonun trend renkleri ve klasik kesimleriyle oluşturulan tasarımlar doğadan gelen desenlerle birleştirilerek gardıropların olmazsa olmazı haline geliyor.

İlham aldığı zamansızlığını günün her saatine de uyarlayan Qupra, gece şıklığı, gündüz klasikliği, plaj rahatlığı veya sokak stili dahil birçok yere ve zamana uyum sağlayabilecek parçalara koleksiyonda yer veriyor. Untimely koleksiyonu, modanın zaman çizgilerini kırarak tasarımları zamansızlaştırıp yıllarca giyilebilecek kurtarıcı parçalar haline getirmeyi amaçlıyor. Böylece sürdürülebilir modaya da katkı yapmayı vurgulayan Qupra, kolaylıkla şıklık yaratacağınız koleksiyonunu görmeye sizi davet ediyor!