Karne Hediyesi Ve Eğlenceli Bir Ara Tatilin Adresi: Keyif Bebesi

Çocuklu hayata dair her şeyin adresi Keyif Bebesi karne hediyesi ve ara tatil için ailelere birbirinden eğlenceli seçenekler sunuyor.

Yorgun ve yoğun geçen okul döneminin ilk yarısını kapatırken, çocuğunuz için Keyif Bebesi’nin 50 binden fazla alternatifiyle onu mutlu edebilirsiniz… Her yaştan çocuğa uygun oyunlar ve oyuncakların yanısıra çok çeşitli puzzle ve aktivite alternatifleri Keyif Bebesi’nde aileleri bekliyor.

Bu ara tatilde seyahat edecekler için puzzle ve oyunların taşınabilir mini versiyonları da Keyif Bebesi’nin sayısız ürün yelpazesinde yer alıyor.

Smart Games, Orchard Toys, Londji kutu oyunları, Crocodile Creek ve Beleduc taşınabilir mini kutulu puzzle çeşitleri, Magna-Tiles, Usborne, Ooly, OMY, Rachel Ellen, Scrollino, Tiger Tribe aktivite ve boya setleri,

Mammacomicadough doğal içerikli oyun hamurları ve Hey Clay hava ile kuruyan oyun killeri gibi çok farklı seçeneklerle çocuklarınıza eğlenceli bir ara tatil yaşatabilirsiniz.

Karne hediyesi alacaklara, tatile gideceklere ve ara tatili evde yaşayacaklara yönelik şahane fikirler Keyif Bebesi’nde.

Yarı yıl tatili öncesi çocuklu hayata dair herşey için Keyif Bebesi’nin Acarkent, Akasya, Akbatı, Buyaka ve Kanyon mağazalarına uğrayabilir, www.keyifbebesi.com.tr web sitesinden ve Keyif Bebesi’nin IOS ve Android mobil uygulamaları üzerinden tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.