Juico Bride ile düğün hazırlıkları başlasın!

Düğün tarihinin belli olmasıyla birlikte geri sayım başlıyor. İş çoktur ve zaman kısıtlı. Yemek yemeye bile vakit bulunamaz çoğunlukla. Düğün organizasyonu, davetiyeler, son gelinlik provası derken koşturmaca bitmez ve günlük sağlıklı beslenme düzeni bozulabilir. Formuna ve sağlığına katkı sağlayacak şekilde beslenmesine özen göstermeye gayret eden gelin adayları; bu kadar yoğun ve telaşlı zaman diliminde, genelde kendini ihmal eder.

bride1

Sağlıklı beslenme markası Juico‘nun gelin paketi Juico Bride,  gelin adaylarının düğün hazırlıkları koşturmacasında sağlıklı bir beslenme düzeni için, birebir. Sağlıklı beslenmeyi zahmetsiz hale getiren set, vücut enerjisini yükselten, cildi güzelleştiren, ödem giderici, zindelik katan ürünleriyle, stresin ve yorgunluğun tüm olumsuzluklarını yok ediyor.

Juico Bride gelin paketinde; Juico’nun tamamen katkısız, şeker ilavesiz, alkali seviyesi yüksek ‘juice’larından oluşan 2 günlük Juico Urban sıvı beslenme başlangıç seti ve düğün öncesi sabahları ilk iş içilecek 2 adet Alkalizer Zencefil Shot bulunuyor. ‘Juico’ları soğuk tutmaya yardımcı olacak 1 adet Cooler Bag de setin içinde yer alıyor. Yine setin içindeki, hazırlıklar sırasında veya sonrasında masum bir atıştırmalık olarak tüketilebilecek, 5’li Matcha Powerball paketi ise, Juico’nun gelinlere hediyesi. Set, günlük ortalama 1226 kaloriye sahip.

Ürün içerikleri

Alkalizer Zencefil Shot; Elma, Limon, Zencefil.

Yeşil; Elma, Ispanak, Limon, Kara Lahana, Marul, Maydanoz, Salatalık, Zencefil.

Tatlı Sarı; Elma, Ananas, Nane.

Nar Çiçeği; Havuç, Nar, Portakal (sonbahar-kış) / Pembe; Karpuz, Çilek, Limon, Zencefil (ilkbahar-yaz)

Lemon Red; Elma, Limon, Salatalık, Pancar.

Beyaz; Hurma Suyu, Kaju, Tarçın.

Matcha Powerball-5’li Paket; Fındık, Hurma, Hindistancevizi Tozu, Matcha Çayı, Goji Berry.

Cooler Bag; İçine 6 adet 500 ml.lik Juico şişesi sığabilen özel soğutucu çanta.

Juico, Kanyon, Akasya ve Maslak Orjin kiosklarından ve belli başlı Macro Center ve CarrefourSA mağazalarından temin edilebiliyor.

Juico,www.juico.com.tr üzerinden verilen siparişleri, ertesi gün adrese teslim ediyor.

“Unutma, ne yersen O’sun” Juico.