JBL’den Çocukları Mutlu Edecek Karne Hediyeleri

Teknoloji çağında doğan ve bu döneme yetişkinlerden daha hızlı adapte olan milyonlarca çocuk, 2022-2023 eğitim öğretim yılını geride bırakarak karnelerini alıyor. “Karne hediyesi” olarak teknolojik hediyeler bekleyen çocuklara JBL, onları hem mutlu hem de motive edecek pek çok hediye alternatifi sunuyor.

16 Haziran’da milyonlarca öğrenci karnesini alarak uzun bir yaz tatiline başlamış olacaklar. Çocuklar için tasarlanmış kulak üstü kulaklıklardan, taşınabilir hoparlörlere kadar çocukların eğlence seviyesini yükseltecek hediye alternatiflerini sizler için derledik.

Efsanevi JBL sesi çocuklar için tasarlandı

Çocuklarınız için güvenli, hafif ve özel olarak boyutlandırılmış JBL JR310 Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı, en genç müzik meraklıları için geliştirildi. İşitme sağlığını korumak için ses seviyesinde 85dB’yi aşmayan JBL JR310, yumuşak kafa bandı ve kulak yastıklarıyla çocuklarınızın konforu için özel olarak tasarlandı. Canlı renklere sahip JBL JR310, çocuklarınızın müzik dinledikleri ya da oyun oynadıkları her anda yanlarında olacak.

Çocuklar yazın keyfini JBL Go 3 ile çıkaracak

IP67 sertifikasına sahip JBL Go 3, suya ve toza dayanıklı gövde yapısıyla çocuğunuzun havuzdan, parka, kumsaldan, kampa kadar her yerde müziğini yanında taşımasını sağlayacak. “JBL Pro Sound” özelliği sayesinde ise ultra kompakt boyutundan şaşılacak derecede yüksek ses ve güçlü bas sunan JBL Go 3, telefondan, tabletten veya diğer Bluetooth özellikli cihazlardan kablosuz olarak müzik dinlenilmesini sağlıyor.

Bir kulaklık, 2 farklı kullanım seçeneği

“Ortam sesine duyarlı” ve “ortam sesini geçirmeyen” iki ayrı kulaklık ucu bulunan JBL Tune Flex, ergonomik yapısı ile iki farklı kullanım sağlıyor. Çocuklarınız gürültü engelleyici kulaklık ucunu takarak ortamdaki sesleri engelleyebildiği gibi, açık uçlu kullanım tercihiyle de ortam sesine duyarlı bir deneyim yaşayabilecek.

Şimdi oyun zamanı

JBL Quantum 100 , oyun içerisindeki en ufak ayak seslerinden, en yüksek patlamalara kadar her sahneyi benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Özel tasarlanan hafif kafa bandı ve hafızalı kulak yastıklarıyla çocuğunuza konforlu bir oyun deneyimi yaşatacak JBL Quantum 100, oyunsever çocuklar için muhteşem bir hediye olacak.