Jacques Philippe’ten Çarpıcı ‘INFINITUM’ Koleksiyonu

Sevgililer Günü’nde zamanın eskitemeyeceği aşkını kutlamak isteyenler, Saat&Saat mağazalarında Jacques Philippe’in göz alıcı koleksiyonu INFINITUM ile aradığı hediyeyi buluyor.

Jacques Philippe’ten Çarpıcı ‘INFINITUM’ Koleksiyonu

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, İsviçre yüksek saatçiliğinin kalitesini ve ustalığını, günümüz trendleriyle yorumlayan Jacques Philippe’in sonsuzluğu simgeleyen INFINITUM koleksiyonunu saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Sevgililer Günü’nde sonsuz aşkını ifade etmek isteyenler Jacques Philippe’in yeni koleksiyonu ile sevdiklerini özel kılacak. 

Güçlü tasarımı, kalitesi ve usta işçiliği ile her zaman saatseverlerin favorilerinden olan Jacques Philippe’in bu koleksiyonu yeşil kadranı ve iki renkli çelik kayışı ile sınırların ötesinde bir dünyayı temsil ediyor. Kadınlar için 34 mm’lik kasa çapına sahip olan model, yeşil kadranı süsleyen Swarovski taşlı indeksiyle öne çıkarken, 41 mm’lik kasasıyla erkekler için tasarlanan modelde ise Roma rakamları şık bir görünüm yaratıyor. 

Jacques Philippe’in kalite ve uzmanlığı bir araya getiren seçkin saat koleksiyonuna Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor. Online siparişlerde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından da faydalanılabiliyor.