İsveçli Kozmetik Markası Oriflame, The ONE Tremendous Maskarasını The House of Dino’da Güzellik Severler İle Buluşturdu

50 yılı aşkın süredir, dünyanın her yerinden kadınlara ve erkeklere trend formüller ve ürünler geliştiren, dünyaca ünlü kozmetik markası Oriflame, Nisan ayının yıldızıThe ONE Tremendousmaskarası için katalog yüzünü Öznur Serçeler olarak belirledi.

2

 

Türkiye’nin önde gelen genç iş kadınlarından Ece Kamçılı Kütük’ün sahip olduğu The House of Dino’da gerçekleşen cemiyet hayatından ve sosyal medyanın sevilen isimlerinden birçok ismin katıldığı bu etkinlikte, ünlü Make Up Artist Rıfat Yüzüak misafirlere The ONE Tremendous maskarasını uygulayarak, misafirleri daha hacimli kirpiklere kavuşturdu.

3

Etkinliğe katılım gösteren Oriflame Türkiye Genel Müdürü Johan Larsson ‘’ Yeniden sizlerle birlikte olmaktan dolayı mutluluk içerisindeyiz. Bugün yeni lanse edeceğimiz maskaramız için duyduğumuz heyecan ve tutkumuzu sizlerle paylaşmak istedik. Oriflame olarak Türkiye’de göz kozmetiğinin renkli kozmetikler kategorisinde anahtar oyuncu olduğunu ve maskara’nın göz segmentinde ana güç olduğunu biliyoruz. Bu katkı her geçen yıl daha da artmaktadır. Türk kadınları maskara olmadan makyajlarını tamamlayamayacaklarını düşünüyorlar, 2018 yılında Türkiye’de her dakika 2’den fazla maskara sattık. Hem perakende hem de Oriflame için en çok satanlar, fazladan hacim veren ürünler. Şimdi çıtayı biraz daha yükseltiyoruz ve size özel fırçasının yardımı ile klinik olarak 6 kat daha fazla hacim sağladığını kanıtlayan yeni The ONE Tremendous Maskaramızı tanıtıyoruz. Bugün bizlerle olan herkese sonsuz teşekkürler’’ Sözleri ile yeni The ONE Tremendous maskaranın gücünü ve  mutluluğunu paylaştı.