İstanbul’un En Güzel Vapur İskelelerinde Artık Kahve Dünyası Var

Kahve Dünyası Algötür ve İstanbul Kitapçısı, kahve ve kitap tutkunlarıyla İstanbul’un vazgeçilmezleri Kadıköy ve Karaköy Şehir Hatları Vapur İskelesi’nde buluşuyor.

İstanbul’un En Güzel Vapur İskelelerinde Artık Kahve Dünyası Var

Kahve Dünyası Algötür İstanbul Kitapçısı, hem seyahat eden yolcuları hem de kitabını sıcacık bir kahve eşliğinde okumak isteyenleri eşsiz deniz manzarası ve benzersiz lezzetleriyle konuk ediyor. 

Kahve Dünyası Algötür, şehrin her noktasında hayata lezzet ve keyif katmaya devam ediyor. İstanbul’un en yoğun noktalarından olan Kadıköy ve Karaköy vapur iskelelerinde İstanbullularla buluşan Kahve Dünyası Algötür, İstanbul Kitapçısı ile paylaştığı ortak alanda kahve ve kitap keyfinin adresi oluyor. Kahve Dünyası Algötür, şehrin en güzel manzaralarına sahip Kadıköy ve Karaköy vapur iskelelerinde misafirlerine taptaze unlu mamullerden zengin kahve çeşitlerine, salep, sıcak çikolata gibi kışın sevilen içeceklerinden fit lezzetlere kadar birçok ürün sunuyor.

Hem İstanbul Kitapçısı’nda kitabını alıp keyifle vakit geçirenler hem de vapurla seyahat edecekler; Kahve Dünyası Algötür mağazalarına özel menüyü de deneyebiliyor. 

Kahve tutkunları bol köpüklü Türk Kahvesi, americano, latte ve filtre kahvenin yanı sıra Kahve Dünyası Algötür mağazalarına özel, taptaze soğuk sıkım meyve ve sebze sularından hazırlanan özel içecek No Serisi’ni de keyifle yudumlayabiliyor. Şeker ilavesiz laktozsuz yoğurtla hazırlanan granola ve müsli fit yaşamı destekliyor. Buğday ve çavdar unuyla üretilen özel ekmeklerinde sipariş üzerine taptaze hazırlanan sandviçler, tereyağlı mis gibi kokusuyla baş döndüren ve mağazalarda taze pişirilen kruvasanların ise tadına doyum olmuyor.