İstanbul’da Bir Hint Rüyası Yaşatan Madhu’s 1. Yaşını Kutladı

Londra’nın en ünlü ve lüks lokasyonlarında bulunan, geleneksel Hint yemekleri yanı sıra restoranlarının görkemli iç mimarisi, yüksek standartlı servis anlayışı, kalitesi ve yılda 500’e yakın yaptığı Hint düğünü ile de bilinen Madhu’s; Londra dışında bir lokasyonda ilk restoran olma özelliği taşıyan ve geçtiğimiz yıl Swissôtel The Bosphorus, İstanbul içerisinde açtığı restoranının 1. Yaşını özel bir davetle kutladı.   

İstanbul’da Bir Hint Rüyası Yaşatan Madhu’s 1. Yaşını Kutladı / Swissôtel The Bosphorus Ekibi ve Sanjan Anand

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan ev sahipliğinde gerçekleşen özel geceye Sanjay- Reena Anand, Enis Arıkan, Ahmet Faik, Cansel Elçin, Zeynep Tuğçe Bayat, İdil Yazar, Cem Telvi, Cihan Nacar, Göksel, Jale Balcı, Tuğba-Nuri Develi, Doğuş Çobakçor, Özge Özder-Sinan Güleryüz, Rachel Araz, Sabit Akkaya, Kayra Şenocak gibi isimler katıldı.

İstanbul’da Hint yemeği konusuna iddialı bir giriş yapan ve bu konudaki açığı özel bir lezzet deneyimi ile kapatan Madhu’s’un 1.yaş davetinde konuklara Madhu’s Group Executive Chef Amaardeep Anand’ın hazırladığı en özel lezzetlerden seçenekler sunulurken, gece boyu devam eden müzikler Madhu’s’un İstanbul yeme-içme ve eğlence hayatının nabzını tutmaya devam edeceğini gösterdi.