INTIMISSIMI’DEN AŞK KOKAN KOLEKSİYON

Baharı çağrıştıran romantik ve gizemli  parçalarla Intimissimi’nin Sevgililer gününden esinlenerek hazırladığı 2017 koleksiyonu, sofistike bir Venedik salonunu, zerafeti ve arzuyu hatırlatıyor.

Intimissi’nin yeni 2017 İlkbahar sezonu tasarımlarından ‘Venedik’te Aşk‘ koleksiyonu  siyah ve beyaz renkleri, mat ve parlak görüntülerle birlikte, suni deri ve sateni harmanlıyor. Pudra ve deniz kabuğu renklerinin kullanımı ise siyah renginin güzelliğini iyice ortaya çıkarır nitelikte. Çiçekli danteller ise aplike ve parlak detaylar ile ön plana çıkarılmış. Zerafetten hiç bir ödün vermeyerek şeffaf ve sergileyici detaylar kullanılan koleksiyonda, sırt kısmını tamamen açıkta bırakan, seksi bir sürpriz niteliğinde bir body de var. Dantel ve file detayları zerafeti ve şıklığı seven kadınlar için tasarlanmış.

‘İtalyan Bahçesi’ temasıyla hazırlanan bir diğer koleksiyon ise bizleri ılık rüzgarların estiği ilkbahar mevsimine götürüyor.

Romantik ama bir o kadar da seksi, koleksiyonun bu kısmında zarif İtalyan bahçelerinin havasından esinlenilmiş. Pastel renklerin ağırlıkta kullanıldığı bu ürünlerde uçuk pembe ve ten renkleri narin bir yeşil, açık kestane ve toz mavi ile harmanlanmış.

Büzgülü ve nakışlı kumaşların üstüne kullanılan zarif çiçek desenleri, ipek ve narin koton kumaşlarda da kullanılmış. Koleksiyonun sunduğu narin büzgülü ve nakışlı elyaflar ve uçuk renkler ilkbaharın gelişini müjdeler nitelikte..

Makrame nakışlar ve pliseli kumaşlar sayesinde hiç unutulmayacak bir Sevgililer günü geçirmek için bu birbirinden şahane iç çamaşırı koleksiyonlarına göz atmak isterseniz galeride buluşalım.

rsz_2016-05-24_intimissimi_02_063