İLVİ İle Yeni Yıl Rüzgârını Hisset !

İLVİ’nin; elegan ve lüks çizgileriyle Yeni Yıl ruhunu yansıtacak şık ve rahat tasarımlarıyla kombinlerinizi tamamlarken, gecenin ışıltısını üzerinizde taşıyın… Yeni yılda sevdiklerinizi İLVİ’nin daha güçlü ve özel hissettiren tasarımları ile şımartın!

İLVİ rüzgârı ile şıklığı ve lüksü hissedin. Ayakkabı, çanta, deri ceket! Şık, rahat, özel ve daha güçlü hissettirme misyonu ile oluşturduğu tasarımları ile ilham kaynağı olmaya devam eden İLVİ’nin Yeni Yıl ruhunu taçlandıran koleksiyonu ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartın.

Yeni yıl gecesinde de şık ve göz alıcı adımlara eşlik edecek, konforlu ve lüks çizgileri ile İLVİ, ayakkabı, çanta ve deri ceket tasarımları ile stilinize çarpıcı bir son dokunuş yapmanızı sağlayacak.

Zarafeti, modern çizgilerle birleştirerek tasarlayan İLVİ, koleksiyonunda yer alan taşlı stiletto ve ayakkabıları, taşlı kovboy çizmeleri, platform topuklu çizme ve botları, farklı geometrik topukları, ışıltılı çantaları ve deri ceketleri ile yeni yıl rüzgârını hissetmenizi sağlayacak. Yeni yılda sevdiklerine unutulmaz hediyeler vermek isteyenler için de birbirinden farklı tasarımların yer aldığı kadın ve erkek koleksiyonu ile şık ve zarif alternatifler sunuyor.

İkonik, zamansız, güçlü ve elegant yansımaları stiline taşımak isteyenlerin ilham kaynağı olan İLVİ, yeni yılda da tasarımlarında yüksek doz konforuyla hem stilinden hem de rahatından ödün vermeyenlerin favorisi!

Sezon koleksiyonlarına göre tasarlanan el yapımı, hakiki deri tasarımlarla, en titiz ellerden geçerek moda dünyası ile buluşan İLVİ ile yeni yıl rüzgârını ve modayı hisset!